">">

Tablica magnetyczna parawan na kółkach

Tablica magnetyczna parawan na kółkach
Tablica magnetyczna parawan na kółkachTablica magnetyczna parawan na kółkachTablica magnetyczna parawan na kółkachTablica magnetyczna parawan na kółkachTablica magnetyczna parawan na kółkachTablica magnetyczna parawan na kółkach
1 257,00 zł
">
rozmiar Opis
bazowy 98,0 x 118,0
A 98,0 x 158,0
B 98,0 x 188.0

Parawan na kółkach świetnie sprawdza się jako nieodłączny element wyposażenia biur, sal konferencyjnych czy też hal produkcyjnych. Dwa skrętne kółka 50 mm posiadają blokadę, dzięki której mobilna tablica nie przemieszcza się podczas użytkowania. Wyprodukowany w oparciu o aluminiowe profile anodowane, zapewnia wysoką jakość oraz trwałość produktu. Powierzchnia parawanu to lakierowana blacha o właściwościach suchościeralnych, która pozwala na komfortowe notowanie oraz wygodne utrzymywanie tablicy w czystości.
Wszystkie parawany wykonujemy w wersji suchościeralnej z właściwościami magnetycznymi. Posiadamy możliwość wykonania dowolnej grafiki na powierzchni tablicy. Jeśli nie posiadasz swojego projektu, oferujemy również usługę jego wykonania. W tym przypadku skontaktuj się z nami drogą mailową.

Do wyboru rozmiar powierzchni użytkowej tablicy, czyli powierzchni suchościeralnej:

  • 980 x 1180 mm
  • 980 x 1580 mm
  • 980 x 1880 mm

Rozmiar całkowity produktu pozostaje bez zmian, niezależnie od wyboru rozmiaru powierzchni użytkowej i wynosi 1060 x 2108 mm.

Tablice można łączyć w celu uzyskania większej powierzchni użytkowej. Montaż poszczególnych modułów jest możliwy na kilka sposobów:

  • montaż w linii prostej,
  • pod kątem 90 stopni,

W ofercie posiadamy również inne warianty podstawy parawanu: na okrągłych podstawkach oraz stojące. Sprawdź ofertę w naszym sklepie!

Termin realizacji: do 10 dni roboczych.

Produkty z tej samej kategorii

Szybka wysyłka

Przesyłki ubezpieczone na wypadek uszkodzeń, wysyłka do UE.

Masz prawo być zadowolonym

24 - miesięczna gwarancja, możliwość zwrotu produktu

Wsparcie techniczne

Kompetentna i przyjacielska obsługa

Płatności online

Szyfrowane połączenie i zabezpieczenie SSL