Ścienne dekoracje
20-04-2018

Czasami pragniemy szybkiej odmiany, nie mamy jednak wystarczającej ilości czasu bądź środków na gruntowny remont mieszkania. W takich chwilach, z pomocą mogą nadejść nam naklejki, które możemy wykorzystać na praktycznie każdej płaskiej powierzchni.


Przedstawiamy kilka propozycji naklejek, które doskonale sprawdzą się w poszczególnych pomieszczeniach.

Zerknijcie sami!

Romantyczna sypialnia

Każdy z nas lubi budzić się oraz zasypiać w pięknym otoczeniu. Dlaczego więc nie zadbać, aby było ono spersonalizowane specjalnie dla nas? Naklejki w romantyczne wzory czy uczuciowe sentencje w ciekawy sposób nadadzą szyku naszej sypialni sprawiając, że każda spędzona w niej chwila okaże się błogą przyjemnością.

Proponowane przez nas naklejki do sypialni znajdziesz tutaj:

Designerski salon

To w salonie spędzamy lwią część dnia. Czytamy w nim książki, spędzamy fantastyczne wieczory ze znajomymi (które czasem przenoszą się również do kuchni!) oraz odpoczywamy w ciągu dnia. Zadbaj aby otoczenie Twojego salonu było naprawdę przyjazne i odprężające! Doskonale sprawdzą się tutaj motywy roślinne oraz kwiatowe, które ukoją po męczącym dniu w pracy oraz pozwolą na przeniesie się w wiosenne dni, nawet w samym środku zimy.

Przytulna kuchnia

W kuchni spędzamy naprawdę dużo czasu! To tutaj przygotowujemy posiłki oraz spędzamy poranki i wieczory przy stole z rodziną. Ciekawsze otoczenie sprawi, że chwile te mogą okazać się jeszcze bardziej przyjemne! Aby nie wyróżniać kuchni zbyt ekspresyjnymi wzorami (w końcu kuchnia ma budzić bezpieczeństwo), zwróć uwagę na nasze naklejki z ornamentami

Radosny pokój dziecięcy

Pokoje naszych pociech nie mogą być nudne! Ich zadaniem jest przecież rozbudzenie kreatywności, są również miejscem zarówno do zabawy, nauki jak i odpoczynku. Nasze dzieci spędzają w nich większość czasu w ciągu dnia, warto więc zadbać o wizualny efekt tych pomieszczeń.

Nasze naklejki dla dzieci znajdziesz tutaj:https://www.deco-strefa.com.pl/k962,naklejki-dekoracyjne-dla-dzieci.html

Domowe biuro

Jeśli pracujesz w domu, własne biuro może okazać się niezbędne do zachowania prawidłowej higieny pracy. Dekoracje, które do niego wybierzesz nie mogą być zbyt inwazyjne czy też rozpraszające. W tym przypadku doskonale sprawdzą się naklejki przedstawiające architekturę czy też mapy geograficzne, które świetnie wpasują się w każde minimalistyczne wnętrze.

Pozostałe wzory naszych naklejek znajdziesz tutaj: https://www.deco-strefa.com.pl/k958,naklejki-dekoracyjne.html

Sprawdź naszą ofertę i sam zadecyduj o tym, które wzory idealnie dopasują się do Twojego mieszkania!

Szybka wysyłka
Przesyłki ubezpieczone na wypadek uszkodzeń, wysyłka do UE.
Wsparcie techniczne
Kompetentna i przyjacielska obsługa
100% Bezpieczeństwo
Szyfrowane połączenie i zabezpieczenie SSL
Masz prawo być zadowolonym
24 - miesięczna gwarancja, możliwość zwrotu produktu