tablice-lean

Tablice - niezbędne narzędzia w procesie wdrażania Lean Management

26-03-2021

Coraz częściej słyszysz sformułowanie lean management, ale nie do końca rozumiesz co może ono oznaczać? Choć o uszy obiły ci się zarówno szczupłe rozwiązania jak i ciągły przepływ to tematyka zarządzania w systemie lean nadal wydaje ci się być czarną magią? Nic dziwnego, dla osób spoza branży zarządzania lean management może być prawdziwym rocket science. Podjęliśmy się jednak tego karkołomnego zadania i przybliżymy Wam podstawowe zagadnienia, które z pewnością okażą się bardzo pomocne podczas procesu poznawania całej tematyki!

Jak wybrać tablicę suchościeralną?

Jak wybrać tablicę suchościeralną?

07-03-2016

Wybór tablicy suchościeralnej wcale nie musi być trudny. Uzależniony jest w głównej mierze od sposobu jej montażu, rodzaju podłoża oraz naszych preferencji wizualnych. Tablice występują w wersji matowej oraz błyszczącej i zasadniczo dzielą się na dwa rodzaje: tablice samoprzylepne oraz wzmocnione podkładem PCV.

Jak naprawić powierzchnię tablicy suchościeralnej?

Jak naprawić powierzchnię tablicy suchościeralnej?

17-07-2016

Obecnie na rynku dostępna jest szeroka gama tablic suchościeralnych. Na pierwszy rzut oka ciężko rozróżnić oferowane w sklepach modele. Każda z nich wygląda równie atrakcyjne i trudno podjąć właściwą decyzję zakupową. Dopiero w trakcie użytkowania może okazać się, iż powierzchnia suchościeralna nie spełnia do końca naszych oczekiwań. Napisy trudno się zmywają, rozmazują, a czasami w sposób nieodwracalny pozostają na powierzchni tablicy.

Jaką powierzchnię tablicy suchościeralnej wybrać - matową czy błyszczącą?

Jaką powierzchnię tablicy suchościeralnej wybrać - matową czy błyszczącą?

18-04-2017

Powierzchnia tablic suchościeralnych może być matowa lub błyszcząca. Kazdy rodzaj powierzchni ma nieco odmienne charakterystyki i wymaga odpowiedniego sposobu użytkowania oraz pielęgnacji. Przed zakupem warto zapoznać się z różnicamy aby dokonać jak najlepszego wyboru.

Tablice dla gastronomii - jak je skutecznie wykorzystać.

Tablice dla gastronomii - jak je skutecznie wykorzystać.

20-04-2018

Prowadzisz swoją restaurację, kawiarnię albo bar? W takim razie doskonale zdajesz sobie sprawę z tego, jak ważne jest interesujące zaprezentowanie swojej oferty. Przecież tak łatwo jest zgubić się w natłoku podobnych kawiarni czy też barów, nie zapamiętując żadnego z nich! Jeśli doskonale znasz to zjawisko, może nawet z autopsji, zapewne zdajesz sobie sprawę, że mało klientów wraca w progi miejsc, które nie są charakterystyczne i nie zdołały zawładnąć ich sercem za pomocą sprytnej, chwytliwej reklamy.

Tablice lean - z czym to się je?

Tablice lean - z czym to się je?

20-04-2018

Coraz częściej słyszysz sformułowanie lean management, ale nie do końca rozumiesz co może ono oznaczać? Choć o uszy obiły ci się zarówno szczupłe rozwiązania jak i ciągły przepływ to tematyka zarządzania w systemie lean nadal wydaje ci się być czarną magią?

kredowa tablica do kuchni

Kreatywna ściana w kuchni. Folia vs. farba kredowa

11-07-2019

Kuchnia to miejsce w którym spędzamy naprawdę dużo czasu - gotujemy, jemy, spędzamy czas z rodziną, a także prowadzimy długie rozmowy z przyjaciółmi przy kubku parującej herbaty czy kakao. Musimy więc zadbać o to, aby była ona jak najbardziej przyjemnym widokiem dla naszych oczu. Jak to zrobić?

 

Kredowa, korkowa, suchościeralna czy może jednak ceramiczna? Wybór wcale nie musi być tak trudny, jak mogłoby się wydawać! Wychodzimy naprzeciw wszystkim miłośnikom praktycznych oraz uniwersalnych rozwiązań i przedstawiamy nowy dział na naszym blogu, w całości poświęcony tablicom! Dzięki niemu nie tylko rozwiejesz swoje wątpliwości, ale również zainspirujesz się niezwykle praktycznymi oraz estetycznymi rozwiązaniami.

Tablice - porady oraz inspiracje

Na naszym blogu znajdziesz zarówno inspiracje dotyczące wykorzystania kreatywnych tablic, ale również praktyczne porady pomagające w wyborze odpowiedniej wersji, montażu oraz konserwacji. Chcesz dowiedzieć się jak naprawić powierzchnię tablicy suchościeralnej, jaka powierzchnię tablicy wybrać i jak kreatywnie wykorzystać tablicę w branży gastronomicznej?

Zapraszamy do lektury!

Szybka wysyłka
Przesyłki ubezpieczone na wypadek uszkodzeń, wysyłka do UE.
Wsparcie techniczne
Kompetentna i przyjacielska obsługa
100% Bezpieczeństwo
Szyfrowane połączenie i zabezpieczenie SSL
Masz prawo być zadowolonym
24 - miesięczna gwarancja, możliwość zwrotu produktu