Tablice
20-04-2018

Prowadzisz swoją restaurację, kawiarnię albo bar? W takim razie doskonale zdajesz sobie sprawę z tego, jak ważne jest interesujące zaprezentowanie swojej oferty. Przecież tak łatwo jest zgubić się w natłoku podobnych kawiarni czy też barów, nie zapamiętując żadnego z nich! Jeśli doskonale znasz to zjawisko, może nawet z autopsji, zapewne zdajesz sobie sprawę, że mało klientów wraca w progi miejsc, które nie są charakterystyczne i nie zdołały zawładnąć ich sercem za pomocą sprytnej, chwytliwej reklamy.


Przedstawiamy kilka sposobów jak zaprezentować swoją ofertę za pomocą kreatywnych tablic!

Potykacz

Zaproś przechodniów do wizyty w twojej restauracji dzięki kreatywnemu hasłu, interesującej grafice czy nawet zagadce, której odpowiedź znajdują się wewnątrz. Czym jest potykacz? To forma reklamowego stojaka, który składa się z dwóch płyt połączonych krawędzią. Po rozłożeniu uzyskuje kształt litery A, dzięki czemu możemy wykorzystać go dwustronnie.

Nasze potykacze znajdziesz tutaj: https://www.deco-strefa.com.pl/p1919073,potykacz-kredowy-56-5x76-5x96-5cm.html

Tablica kredowa

To jeden z najprostszych i najmniej angażujących sposobów na prezentację menu, oferty dnia czy też wyjątkowych promocji. Możesz wybrać wersję samoprzylepną aby przytwierdzić tablicę bezpośrednio do ściany lub tablicę na podkładzie PCV, jeśli chcesz wykorzystać ją w formie wolnostojącej. Z łatwością wykonasz na niej napisy za pomocą zwykłej, szkolnej kredy, nie będziesz miał również problemów przy jej zmyciu oraz ponownym wykonywaniu napisów.

Tutaj szukaj naszych tablic kredowych: https://www.deco-strefa.com.pl/k432,tablice-kredowe.html

Tablica z nadrukiem

Jeśli posiadasz stałą ofertę bądź menu, może zostać ono nadrukowane na Twojej tablicy na stałe. Dzięki temu nie będziesz musiał cyklicznie ponawiać napisów, ponieważ są one nieścieralne. Zamiast menu, możesz zadbać aby na tablicy pojawiło się logo Twojej firmy albo hasło przewodnie. Pozwól sobie na kreatywność!

Tablice z nadrukiem znajdziesz tutaj:

https://www.deco-strefa.com.pl/k1136,tablice-suchoscieralne-dla-gastronomi-i-sprzedazy.html

Tablica kształtowa

Jeśli zwykłe, tradycyjne tablice wydają ci się nudne, może pomyślisz o tablicy o tematycznej formie, na przykład w kształcie czajniczka do herbaty lub filiżanki kawy? Tablice kształtowe mogą mieć podłoże zarówno kredowe jak i suchościeralne, wybierz więc idealną opcję dla swojej restauracji.

Kredowe tablice kształtowe:

www.deco-strefa.com.pl/k1080,tablice-kredowe-ksztaltowe.html

Suchościeralne tablice kształtowe:

Tablica suchościeralna

Ten typ tablicy sprawdzi się w minimalistycznych, jasnych wnętrzach. Szczególnie tablica samoprzylepna, w białym kolorze stworzy pozory pisania po ścianie oraz pomoże Ci uzyskać ciekawy efekt wizualny. Napisy z łatwością zetrzesz za pomocą ścieraka do tablic suchościeralnych. Jeśli jednak chciałbyś zaszaleć z kolorem, nie ma sprawy! Możesz wybierać z szerokiej palety barw i dobrać perfekcyjny odcień do wystroju Twojej restauracji.

Przydatne tablice suchościeralne:

https://www.deco-strefa.com.pl/k1013,tablice-suchoscieralne.html

Przekonaj się jak łatwo zadbać o efektowną reklamę Twojej firmy!

Szybka wysyłka
Przesyłki ubezpieczone na wypadek uszkodzeń, wysyłka do UE.
Wsparcie techniczne
Kompetentna i przyjacielska obsługa
100% Bezpieczeństwo
Szyfrowane połączenie i zabezpieczenie SSL
Masz prawo być zadowolonym
24 - miesięczna gwarancja, możliwość zwrotu produktu