Jaka jest różnica między szablonem jednorazowego a wielokrotnego użytku?

Jaka jest różnica między szablonem jednorazowego a wielokrotnego użytku?

23-03-2016

Wybór rodzaju szablonu malarskiego uwarunkowany jest głównie jego przeznaczeniem, kształtem oraz rozmiarem. Jeśli zależy nam na skomplikowanym, niestandardowym kształcie w dużych rozmiarach najlepszym rozwiązaniem będzie użycie szablonu jednorazowego użytku. Jeśli jednak chcemy odwzorować prosty nieskomplikowany kształt, a do tego wielokrotnie go powielać dobrym rozwiązaniem będzie szablon wielokrotnego użytku. Warto zwrócić jednak uwagę, iż koszt wytworzenia szablonu wielokrotnego użytku jest zdecydowanie większy więc w sytuacji gdy chcemy powielić dwu lub trzykrotnie ten sam wzór tańszym rozwiązaniem może okazać się zakup dwóch lub trzech szablonów jednokrotnego użytku. Poniżej przedstawiamy szczegółową charakterystykę obydwóch produktów i parę dodatkowych cennych uwag.

Czym się różni szablon malarski od naklejki?

Czym się różni szablon malarski od naklejki?

09-06-2016

Często przy zakupie wymarzonej dekoracji powstaje dylemat czy wybrać naklejkę czy szablon malarski i jaka w zasadzie jest między nimi różnica? Odpowiedz jest zaskakująco prosta. Kluczową sprawą w wyborze jest odpowiedzenie sobie na pytanie czy zależy nam na szybkim wykonaniu dekoracji poprzez naklejenie wybranego wzoru na ścianie czy może bardziej czasochłonne lecz również nieskąplikowane naniesienie dekoracji za pomocą wałka lub pędzla i farby.

Naklejki ścienne. Kilka propozycji dla Twoich wnętrz.

Naklejki ścienne. Kilka propozycji dla Twoich wnętrz.

20-04-2018

Czasami pragniemy szybkiej odmiany, nie mamy jednak wystarczającej ilości czasu bądź środków na gruntowny remont mieszkania. W takich chwilach, z pomocą mogą nadejść nam naklejki, które możemy wykorzystać na praktycznie każdej płaskiej powierzchni.

Dekoracja mieszkania - ciekawe pomysły jak poprawić wygląd Twojego domu

Dekoracja mieszkania - ciekawe pomysły jak poprawić wygląd Twojego domu

10-08-2018

Dom to miejsce, w którym spędzamy najwięcej godzin w ciągu doby. Obszar wypoczynku, relaksu, ale często też pracy. Możemy na niego patrzeć także jak na przestrzeń osobistą, którą kształtujemy zależnie od naszych upodobań. Od koloru ścian po dobór mebli – zagadnień towarzyszących aranżacji mieszkania jest mnóstwo. Naszą kreatywność często hamują ograniczenia związane z metrażem mieszkań, lokalizacją okien lub drzwi, a także – nie ukrywajmy – dostępnymi funduszami. Zdarza się też, że niestety nie jesteśmy w stanie dostrzec potencjału miejsca zamieszkania i zamiast spędzać w nim miło czas staje się ono dla nas powodem nieprzyjemności. Zazwyczaj nie zdajemy sobie sprawy, że kilka prostych zmian może znacznie ocieplić wygląd naszego domu – niezależnie od jego mankamentów. Jak w ostatnim czasie pokazują nam projektanci wnętrz – kilka odpowiednio umieszczonych detali może w znacznym stopniu zmienić wydźwięk otaczającej nas przestrzeni.

Nowoczesne dekoracje do domu - ciekawe propozycje

Nowoczesne dekoracje do domu - ciekawe propozycje

13-09-2018

Twój dom to niewątpliwie najważniejsze miejsce dla Ciebie - to tu spędzasz najwięcej czasu, wykonujesz codzienne obowiązki, przebywasz w gronie rodziny, wypoczywasz. Funkcjonalność i praktyczność to nie wszystko - warto sprawić, aby dom był nie tylko mieszkaniem, ale także osobistym królestwem, urządzonym na swoich zasadach i według swojego gustu. Własny wkład w wykończenie i dekorację miejsca, w którym mieszkasz, oprócz satysfakcji ze zrobienia tego samodzielnie, zaowocuje również dobrym samopoczuciem w tak spersonalizowanym mieszkaniu.

Dodatki, które definiują Twoje wnętrze!

Dodatki, które definiują Twoje wnętrze!

19-10-2018

Dom bez dodatków, jest jak potrawa bez soli. Poprawny, być może nawet piękny, jednak niewzbudzający szybszego bicia serca. Warto zadbać o to, abyśmy z przyjemnością wracali w progi naszego domu bądź mieszkania, a czas w nim spędzony przepełniony był ciepłymi wspomnieniami oraz motywami, które są dla nas ważne oraz budzą dobre skojarzenia.

Wyrazić siebie możesz za pomocą wielu sposobów - kolorów, materiałów, dodatków, dekoracji. Tylko od Ciebie zależy w jaki sposób przedstawisz swoje mieszkanie oraz jego domowników. W końcu diabeł tkwi w szczegółach!

Przeczytaj o naszych sposobach na doprawienie wnętrz odrobiną soli!

jak przygotować projekt do druku

Jak przygotować projekt do druku?

05-02-2019

Planujesz zamówić produkt z indywidualnym nadrukiem, ale nie wiesz jak prawidłowo przygotować projekt? Podpowiemy Ci jak zrobić to szybko i skutecznie.

Jak w zaledwie pół godziny spektakularnie odmienić swoje wnętrze? Z pewnością przydadzą Ci się do tego celu praktyczne dekoracje! Które jednak wybrać, aby być całkowicie usatysfakcjonowanym? Na to oraz wiele innych pytań odpowiadamy na naszym blogu przygotowanym specjalnie dla miłośników pięknych i praktycznych wnętrz!

Ścienne dekoracje - szablony, naklejki, plakaty

Jaka jest różnica między szablonem jednorazowego a wielokrotnego użytku? Czym różni się szablon malarski od naklejki? A może chciałbyś dowiedzieć się jak szybko i bez dużego nakładu czasu oraz kosztów odmienić swoją lodówkę? Odpowiedzi na powyższe pytania oraz wiele, wiele więcej znajdziecie na naszym blogu, w dziale ścienne dekoracje!

Doradzamy, podpowiadamy, inspirujemy!

Szybka wysyłka
Przesyłki ubezpieczone na wypadek uszkodzeń, wysyłka do UE.
Wsparcie techniczne
Kompetentna i przyjacielska obsługa
100% Bezpieczeństwo
Szyfrowane połączenie i zabezpieczenie SSL
Masz prawo być zadowolonym
24 - miesięczna gwarancja, możliwość zwrotu produktu