Tablice
17-07-2016

Obecnie na rynku dostępna jest szeroka gama tablic suchościeralnych. Na pierwszy rzut oka ciężko rozróżnić oferowane w sklepach modele. Każda z nich wygląda równie atrakcyjne i trudno podjąć właściwą decyzję zakupową. Dopiero w trakcie użytkowania może okazać się, iż powierzchnia suchościeralna nie spełnia do końca naszych oczekiwań. Napisy trudno się zmywają, rozmazują, a czasami w sposób nieodwracalny pozostają na powierzchni tablicy.


Szybkim sposobem na samodzielną regenerację takiej tablicy jest pokrycie jej folią tablicową samoprzylepną. Wysokiej jakości produkt o grubości jedynie 0,2mm bez problemu ukryje się w obrysie tablicy, a nowa powierzchnia posłuży nam przez kolejny okres użytkowania.

Dodatkową zaletą jest możliwość zaprojektowania indywidualnego nadruku, który zmieni naszą dotychczasową tablicę na dopasowany do naszych potrzeb planer, grafik lub tabelę.

Zregenerowana w ten sposób tablica wyposażona we własne logo oraz grafikę będzie praktycznym miejscem do dalszej pracy, a zarazem wiszącą reklamą firmy. Co więcej, jeśli specyfika Twojej działalności wymusza cykliczną zmianę tablicy, tablica samoprzylepna jest dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. W łatwy sposób możesz zastąpić ją nową tablicą odklejając ją od powierzchni bazowej tablicy i zastępując zupełnie nową.

Jeśli na okres targów, szkoleń lub przeprowadzenia tak zwanej “burzy mózgów” potrzebujesz tablicy kredowej w ten sam łatwy sposób, bez dodatkowych zbędnych kosztów, możemy stworzyć własną i nowoczesną tablicę kredową.

Innowacyjna technologia umożliwia nam wykonanie tablicy w dowolnym kolorze i z dowolną grafiką. Tablica nawiązująca do barw firmy połączona z logotypem i nadrukiem diagramu ishikawy będzie pionierskim rozwiązaniem przyciągającym wzrok klientów jak również elementem designerskim wnętrza. Jeśli jesteś już gotowy na szybką zmianę..Co zatem powinieneś zrobić?

Wystarczy wymierzyć dobrze tablice i zamówić odpowiedni rozmiar tablicy kredowej lub suchościeralnej samoprzylepnej. Przed naklejeniem tablicy nie zapominajmy jednak o przygotowaniu powierzchni poprzez odpowiednie wyczyszczenie oraz odtłuszczenie. Na przygotowane w ten sposób podłoże w łatwy sposób nałożysz tablicę uzyskując natychmiastowo możliwość jej ponownego użytkowania ściany.

Polecane produkty

Szybka wysyłka
Przesyłki ubezpieczone na wypadek uszkodzeń, wysyłka do UE.
Wsparcie techniczne
Kompetentna i przyjacielska obsługa
100% Bezpieczeństwo
Szyfrowane połączenie i zabezpieczenie SSL
Masz prawo być zadowolonym
24 - miesięczna gwarancja, możliwość zwrotu produktu