Tablice
18-04-2017

Powierzchnia tablic suchościeralnych może być matowa lub błyszcząca. Kazdy rodzaj powierzchni ma nieco odmienne charakterystyki i wymaga odpowiedniego sposobu użytkowania oraz pielęgnacji. Przed zakupem warto zapoznać się z różnicamy aby dokonać jak najlepszego wyboru.


Tablica suchościeralna błyszcząca
ma niebywale gładką, wręcz lustrzaną powierzchnię. Posiada rewelacyjne właściwości ścieralne niezależnie od tego czy napis jest ścierany bezpośrednio po jego wykonaniu czy po dłuższym czasie pozostawania na tablicy. Nigdy nie występują na niej duszki charakterystyczne dla tradycyjnych tablic.

Ze względu na swą lustrzaną powierzchnię tablica odbija światło. Lśniąca powierzchnia tablicy nadaje jej wyjątkową elegancje, a cały produkt staje się nietuzinkową ozdobą wnętrza. Dużym atutem tablicy jest jej prostota użytkowania gdyż do pielęgnacji wystarczy zwykły ścierak lub ściereczka z mikrofibry. Powierzchnię można co pewien czas przeczyścić specjalistycznym płynem przywracając jej pełen blask.

Tablica idealnie sprawdzi się w miejscach intensywnego użytkowania takich jak biura, szkoły czy pokój dziecięcy.

Tablica matowa posiada delikatną, niewidoczną dla oka lekko porowatą strukturę. Dzięki swojej charakterystycznej powierzchni tablica w znacznie mniejszym stopniu odbija światło. Rozwiązanie to umożliwia na opcjonalne wykorzystanie tablicy jako ekranu dla rzutnika.

Tablicę matową najlepiej ścierać po całkowitym wyschnięciu notatek, gdyż w przypadku szybszego ścierania tusz może rozmazywać się na jej powierzchni. Nie stanowi to jednak problemu gdyż powstałe zabrudzenia możemy swobodnie usunąć ściereczką z mikrofibry nieco silniej naciskając lub w sposób zupełnie komfortowy za pomocą specjalistycznego płynu do tablic. Do codziennej pielęgnacji tablicy sugerujemy ściereczki z mikrofibry lub ściereczki nasączone płynem do tablic.

Tablice suchościeralne zarówno matowe jak i błyszczące przeznaczone są do mazaków suchościeralnych. Mazaki permanentne lub pół permanentne nie sprawdzą się na tego rodzaju tablic.

Szybka wysyłka
Przesyłki ubezpieczone na wypadek uszkodzeń, wysyłka do UE.
Wsparcie techniczne
Kompetentna i przyjacielska obsługa
100% Bezpieczeństwo
Szyfrowane połączenie i zabezpieczenie SSL
Masz prawo być zadowolonym
24 - miesięczna gwarancja, możliwość zwrotu produktu