Naklejki dekoracyjne - sentencje

Przyjęło się, że najlepszą dekoracją ścienną do pomieszczeń mieszkalnych są wszelkiego rodzaju obrazy i fotografie. Pomimo niesłabnącej popularności tych ozdób coraz chętniej sięgamy po inne, równie ciekawe rozwiązania. Jednym z nich są naklejki dekoracyjne z sentencjami. Te malowane słowem dekoracje są absolutnym hitem w świecie aranżacyjnego designu. Odważnie wkroczyły na salony i wciąż święcą triumfy. Sprawdź gdzie i jak je wykorzystasz!

x

Roślinne naklejki na ścianę

Rośliny od zawsze urzekały swoim wyglądem. Zielone akcenty w mieszkaniu nadawały mu cieplejszej atmosfery i były jednocześnie zaproszeniem do pozostania w nim na dłużej. Żywe kwiaty, choć wyglądają niezmiernie uroczo, wymagają jednak wielu czynności pielęgnacyjnych, a na te nie każdy z nas może sobie pozwolić. Wówczas rozwiązaniem o wiele mniej kłopotliwym będzie montaż naklejek ściennych ukazujących motyw roślinny w nieco innym wydaniu, inspirowanych pięknem przyrody oraz miłością do matki natury. Dzięki naszym naklejkom w oka mgnieniu na ścianie wyrysują się konary potężnego drzewa, spadające z nich liście czy urokliwe kwiaty. Omawiane naklejki dekoracyjne idealnie sprawdzą się we wnętrzach stylizowanych nowocześnie, zarówno mieszkalnych, jak i biurowych czy usługowych.

Gdzie wykorzystasz nasze roślinne naklejki?

Wszędzie gdzie tylko sobie wymarzysz! Nasze naklejki sprawdzą się zarówno w sypialni niepoprawnej romantyczki, która z pewnością zachwyci się możliwością odpoczynku w pięknych okolicznościach nawiązujących do matki natury. Roślinne dekoracje ścienne wykorzystasz również przy aranżowaniu salonu, w którym każdego dnia odpoczniesz oraz zrelaksujesz się po długim i wyczerpującym dniu. Zachwyci się również nimi nastolatka, która z chęcią wykorzysta je w swoim pokoju! A oprócz wnętrz mieszkalnych? Nasze naklejki to również doskonały dodatek wizualny do pomieszczeń biurowych, handlowych oraz usługowych. Ozdobisz nimi poczekalnię, salon fryzjerski bądź kosmetyczny, ale także wnętrze klimatycznej kwiaciarni!

Sprawdź ofertę naszych dekoracyjnych naklejek z motywem roślinnym i wybierz swój ulubiony wzór!

Szybka wysyłka
Przesyłki ubezpieczone na wypadek uszkodzeń, wysyłka do UE.
Wsparcie techniczne
Kompetentna i przyjacielska obsługa
100% Bezpieczeństwo
Szyfrowane połączenie i zabezpieczenie SSL
Masz prawo być zadowolonym
24 - miesięczna gwarancja, możliwość zwrotu produktu