Wnętrzarskie trendy
23-04-2018

Jesteś freelancerem albo jesteś zmuszony część swojej pracy przynosić do domu? Jeśli swoimi zawodowymi obowiązkami zajmujesz się w salonie, kuchni czy też sypialni - możesz czuć się już zmęczony pracą i odpoczynkiem w tym samym miejscu. Grozi to przemęczeniem, znacznym spadkiem wydajności oraz niechęcią do wykonywanej pracy.


Co w takim razie można zrobić aby nie dopuścić do takiej sytuacji?

Warto jest stworzyć swoje własne, domowe biuro w którym będziesz zajmował się tylko i wyłącznie pracą. Nie musi być to całe pomieszczenie. Domowe biuro może okazać się niezbędne do zachowania prawidłowej higieny pracy oraz z pewnością pomoże w utrzymaniu skupienia oraz wydajności.

O czym warto pamiętać przy aranżacji domowego biura?

Wielokrotnie już spotkaliśmy się z opinią, że czyste biurko to również czysty umysł. Warto więc nie przesadzać z biurowymi dodatkami, aby nie stwarzać niepotrzebnego wrażenia chaosu i bałaganu.

Jakie akcesoria mogą okazać się przydatne?

Kojąca wzrok fototapeta

Od wielu lat wszelkie odcienie zieleni uważane są za kolory, które działają uspokajająco oraz kojąco. Pozwalają odpocząć naszym zmęczonym oraz podrażnionym oczom, wpływają również na poprawę naszego skupienia oraz koncentracji. Jeśli nie chcesz malować całego pomieszczenia na kolor zielony, albo zwyczajnie za nim nie przepadasz, warto przyjrzeć się ofercie fototapet z akcentami w tym odcieniu. Zielone, wiosenne krajobrazy, abstrakcje z akcentami kojących barw czy roślinne motywy z pewnością doskonale sprawdzą się na ścianie Twojego domowego biura i wprowadzą do niego unikalną atmosferę spokoju oraz skupienia.

Idealnych fototapet do biura szukaj tutaj: https://www.deco-strefa.com.pl/k27,fototapety-na-sciane.html

Praktyczne i uniwersalne tablice

Tablice magnetyczne

Tablice magnetyczne łączą zalety tablicy suchościeralnej razem z niezwykle praktycznymi właściwościami magnetycznymi. Na tablicy zapiszesz wszystkie ważne informacje oraz przypniesz potrzebne notatki, które dzięki temu nigdy się nie zgubią. Zaplanuj swój nadchodzący tydzień, a nawet stwórz kreatywną tablicę Kanban!

Tablice z nadrukiem

Tablice z nadrukiem to świetne rozwiązanie dla każdego, kto ma pomysł na szczególną tablicę, która mogłaby pomóc mu w organizacji swojego czasu. Niezwykle popularne okazują się być suchościeralne planery, w których jednym ruchem możemy wprowadzić pojedynczą zmianę, bez potrzeby zmieniania całego planu. Możesz skorzystać z gotowych wzorów, bądź zaprojektować swój własny, doskonale dopasowany do Twoich potrzeb.

Powodów, aby zadbać o domowe biuro jest mnóstwo! Przekonaj się sam jak efektywna może okazać się Twoja praca!

Szybka wysyłka
Przesyłki ubezpieczone na wypadek uszkodzeń, wysyłka do UE.
Wsparcie techniczne
Kompetentna i przyjacielska obsługa
100% Bezpieczeństwo
Szyfrowane połączenie i zabezpieczenie SSL
Masz prawo być zadowolonym
24 - miesięczna gwarancja, możliwość zwrotu produktu