Indywidualny szablon malarski samoprzylepny jednokrotnego użycia o wymiarach 237x50 cm oraz 150x31,5 cm na podstawie przesłanego pliku

Indywidualny szablon malarski samoprzylepny jednokrotnego użycia o wymiarach 237x50 cm oraz 150x31,5 cm na podstawie przesłanego pliku
+
198,60 zł
Indywidualny szablon malarski samoprzylepny jednokrotnego użytku z folii szablonowej w formacie 237x50 oraz 150x31,5 cm.

Projekt szablonu wykonany wg pliku nadesłanego przez klienta.


Czas realizacji: 2-3 dni od momentu akceptacji projektu.

Realizacja zamówienia rozpocznie się niezwłocznie po dokonaniu opłaty.

Zamówienia indywidualnie nie podlegają zwrotowi. Prosimy o przemyślane zakupy, gdyż są to produkty "szyte na miarę" pod Wasze potrzeby i specyficzne wymiary i jako takie nie nadają się do dalszej odsprzedaży. Jak zawsze objęte są pełną 24 miesięczną gwarancją.Realizacja zamówienia rozpocznie się po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie lub przesłaniu bankowego potwierdzenia wpłaty.

Uwaga! Farby o wysokiej zawartości lateksu niekorzystnie wpływają na przyczepność szablonów samoprzylepnych. Jeżeli zdecydujesz się na przyklejenie szablonu na scianę pomalowaną tego rodzaju farbą, przeprowadź wczesniej próbę przyczepności. Producent Deco Strefa nie ponosi odpowiedzialności i nie uznajemy reklamacji związanych z przyczepnością dekoracji do tego rodzaju farb. Pamiętaj również aby montować szablony minimum 14 dni po pomalowaniu ścian.

Produkty z tej samej kategorii

Szybka wysyłka

Przesyłki ubezpieczone na wypadek uszkodzeń, wysyłka do UE.

Masz prawo być zadowolonym

24 - miesięczna gwarancja, możliwość zwrotu produktu

Wsparcie techniczne

Kompetentna i przyjacielska obsługa

Płatności online

Szyfrowane połączenie i zabezpieczenie SSL