tablica magnetyczna obrotowo-jezdna 120x90 cm z Twoim nadrukiem Standard

tablica magnetyczna obrotowo-jezdna 120x90 cm z Twoim nadrukiem Standard
tablica magnetyczna obrotowo-jezdna 120x90 cm z Twoim nadrukiem Standardtablica magnetyczna obrotowo-jezdna 120x90 cm z Twoim nadrukiem Standardtablica magnetyczna obrotowo-jezdna 120x90 cm z Twoim nadrukiem Standardtablica magnetyczna obrotowo-jezdna 120x90 cm z Twoim nadrukiem Standardtablica magnetyczna obrotowo-jezdna 120x90 cm z Twoim nadrukiem Standard
1 490,00 zł

Obrotowo-jezdna tablica dwustronna to niezbędne wyposażenie każdej sali konferencyjnej, szkoleniowej oraz przestrzeni coworkingowej. Znaczną zaletą naszych tablic jest możliwość nadrukowania na ich powierzchni indywidualnego nadruku, który sprawia, że możesz przystosować produkt idealnie do swoich potrzeb.

Do wykonania produktu niezbędny jest przygotowany do druku plik graficzny. Jeśli nie posiadasz takiego pliku, z chęcią wycenimy oraz przygotujemy dla Ciebie indywidualny projekt. W takim przypadku prosimy o kontakt mailowy: info@deco-strefa.com.pl Po złożeniu i opłaceniu zamówienia otrzymasz od nas poglądowy plik, który będziesz mógł sprawdzić i zatwierdzić do druku, możliwe będzie również naniesienie dodatkowych zmian.

Zwróć uwagę! Możesz wybrać nadruk jednostronny bądź dwustronny.

Powierzchnie z nadrukiem oferujemy w wersji matowej lub błyszczącej. Pamiętaj, że dotyczy to tylko strony z nadrukiem! Jeśli więc wybierasz tablicę z nadrukiem jednostronnym - strona bez nadruku zostanie wykonana z wysokiej jakości stali lakierowanej.

Poniżej krótka charakterystyka wykończeń:

 • Wersja błyszcząca posiada idealnie gładką powierzchnię, dzięki czemu świetnie sprawdza się w warunkach intensywnego użytkowania. Wykonywane napisy można ścierać bezpośrednio po ich wykonaniu jak również po dłuższym czasie pozostawienia na jej powierzchni. Do czyszczenia powierzchni magnesu wystarczy ściereczka z mikrofibry lub ścierak.
 • Wersja matowa ze względu na swą niewidoczną dla oka porowatość w mniejszym stopniu odbija światło. Napisy należy ścierać po ich wyschnięciu gdyż bezpośrednio po ich wykonaniu mogą się rozmazywać. Do jej ścierania najlepiej sprawdzi się ściereczka z mikrofibry lub płyn do tablic suchościeralnych.

Dlaczego warto wybrać naszą tablicę?

 • Indywidualny nadruk dzięki któremu idealnie dostosujesz tablicę do swoich potrzeb.
 • Nieograniczona mobilność sprawia, że w zaledwie kilka chwil i bez wysiłku możesz przemieścić tablicę na drugi koniec sali.
 • Właściwości magnetyczne niezbędne przy prowadzeniu zajęć, zebrań czy też kreatywnych burz mózgu pomogą Ci w uporządkowaniu wszystkich potrzebnych materiałów.
 • Cztery gumowe kółka z funkcją blokady nie porysują podłogi, a do tego umożliwią wygodne użytkowanie bez przemieszczania się tablicy.
 • Dwustronna powierzchnia zapewnia dużą ilość miejsca na notatki, bez konieczności ciągłego zmywania.
 • Uniwersalna półka umożliwiająca wygodne przechowywanie akcesoriów, dzięki której już nigdy nie będziesz gorączkowo poszukiwał potrzebnego pisaka bądź ścieraka!
 • Czystość użytkowania zapewniona dzięki możliwości pisania po powierzchni tablicy mazakami suchościeralnymi, które zapewniają łatwe ścieranie napisów za pomocą ścieraka.

Gdzie sprawdzi się tablica obrotowo - jezdna?

 • w szkołach,
 • salach konferencyjnych oraz szkoleniowych,
 • przestrzeniach coworkingowych,
 • biurach oraz gabinetach.

Rozmiar tablicy: 120x90 cm Wysokość tablicy ze stojakiem: 180 cm

Tablica objęta jest 2 letnią gwarancją.

Termin realizacji 7-10 dni roboczych.

Szybka wysyłka

Przesyłki ubezpieczone na wypadek uszkodzeń, wysyłka do UE.

Masz prawo być zadowolonym

24 - miesięczna gwarancja, możliwość zwrotu produktu

Wsparcie techniczne

Kompetentna i przyjacielska obsługa

Płatności online

Szyfrowane połączenie i zabezpieczenie SSL