tablica magnetyczna obrotowo-jezdna 150x100 cm z Twoim nadrukiem Standard

tablica magnetyczna obrotowo-jezdna 150x100 cm z Twoim nadrukiem Standard
tablica magnetyczna obrotowo-jezdna 150x100 cm z Twoim nadrukiem Standardtablica magnetyczna obrotowo-jezdna 150x100 cm z Twoim nadrukiem Standardtablica magnetyczna obrotowo-jezdna 150x100 cm z Twoim nadrukiem Standardtablica magnetyczna obrotowo-jezdna 150x100 cm z Twoim nadrukiem Standardtablica magnetyczna obrotowo-jezdna 150x100 cm z Twoim nadrukiem Standard
1 762,00 zł

Obrotowo-jezdna tablica to uniwersalny element wyposażenia każdego biura, sali konferencyjnej czy też szkoleniowej. Nieograniczona mobilność oraz właściwości magnetyczne sprawiają, że prowadzenie zajęć, zebrań i konferencji staje się czystą przyjemnością! Rama z anodowanego aluminium zapewnia stabilność oraz wytrzymałość tablicy nawet podczas częstego jej przemieszczania, a powierzchnia umożliwia łatwe ścieranie napisów.

Do wykonania produktu niezbędny jest przygotowany do druku plik graficzny. Jeśli nie posiadasz takiego pliku, z chęcią wycenimy oraz przygotujemy dla Ciebie indywidualny projekt. W takim przypadku prosimy o kontakt mailowy: info@deco-strefa.com.pl Po złożeniu i opłaceniu zamówienia otrzymasz od nas poglądowy plik, który będziesz mógł sprawdzić i zatwierdzić do druku, możliwe będzie również naniesienie dodatkowych zmian.

Zwróć uwagę! Możesz wybrać nadruk jednostronny bądź dwustronny.
Powierzchnie z nadrukiem oferujemy w wersji matowej lub błyszczącej. Pamiętaj, że dotyczy to tylko strony z nadrukiem! Jeśli więc wybierasz tablicę z nadrukiem jednostronnym - strona bez nadruku zostanie wykonana z wysokiej jakości stali lakierowanej.

Poniżej krótka charakterystyka wykończeń:

 • Wersja błyszcząca posiada idealnie gładką powierzchnię, dzięki czemu świetnie sprawdza się w warunkach intensywnego użytkowania. Wykonywane napisy można ścierać bezpośrednio po ich wykonaniu jak również po dłuższym czasie pozostawienia na jej powierzchni. Do czyszczenia powierzchni magnesu wystarczy ściereczka z mikrofibry lub ścierak.
 • Wersja matowa w mniejszym stopniu odbija światło. Napisy należy ścierać po ich wyschnięciu gdyż bezpośrednio po ich wykonaniu mogą się rozmazywać. Do jej ścierania najlepiej sprawdzi się ściereczka z mikrofibry lub płyn do tablic suchościeralnych.

Dlaczego warto wybrać naszą tablicę?

 • Indywidualny nadruk dzięki któremu idealnie dostosujesz tablicę do swoich potrzeb.
 • Nieograniczona mobilność sprawia, że w zaledwie kilka chwil i bez wysiłku możesz przemieścić tablicę na drugi koniec sali.
 • Właściwości magnetyczne niezbędne przy prowadzeniu zajęć, zebrań czy też kreatywnych burz mózgu pomogą Ci w uporządkowaniu wszystkich potrzebnych materiałów.
 • Cztery gumowe kółka z funkcją blokady nie porysują podłogi, a do tego umożliwią wygodne użytkowanie bez przemieszczania się tablicy.
 • Dwustronna powierzchnia zapewnia dużą ilość miejsca na notatki, bez konieczności ciągłego zmywania.
 • Uniwersalna półka umożliwiająca wygodne przechowywanie akcesoriów, dzięki której już nigdy nie będziesz gorączkowo poszukiwał potrzebnego pisaka bądź ścieraka!
 • Czystość użytkowania zapewniona dzięki możliwości pisania po powierzchni tablicy mazakami suchościeralnymi, które zapewniają łatwe ścieranie napisów za pomocą ścieraka.

Gdzie sprawdzi się tablica obrotowo - jezdna?

 • w szkołach,
 • salach konferencyjnych oraz szkoleniowych,
 • przestrzeniach coworkingowych,
 • biurach oraz gabinetach.

Rozmiar tablicy: 150x100 cm Wysokość tablicy ze stojakiem: 185 cm

Tablica objęta jest 2 letnią gwarancją.

Termin realizacji 7-10 dni roboczych

Produkty z tej samej kategorii

Szybka wysyłka

Przesyłki ubezpieczone na wypadek uszkodzeń, wysyłka do UE.

Masz prawo być zadowolonym

24 - miesięczna gwarancja, możliwość zwrotu produktu

Wsparcie techniczne

Kompetentna i przyjacielska obsługa

Płatności online

Szyfrowane połączenie i zabezpieczenie SSL