Wnętrzarskie trendy
15-05-2019

Czy Wam, razem z wiosną, również nadeszła ochota na zmiany? Całe szczęście, że to idealna pora roku na wszelkie remonty oraz aranżacje! Oczywiście, nie muszą być to duże, drastyczne metamorfozy - jak najbardziej sprawdzą się tutaj drobnostki, które zrobią wielki efekt WOW. Jak go osiągnąć?

Przedstawiamy kilka trendów, które wkroczyły na salony wiosną 2019 i z pewnością zawojują również Twoje serce!


Aksamit

Ten materiał jest nie tylko przyjemny w dotyku, ale również fantastycznie prezentuje się wizualnie! Poza tym, nie ma chyba innych dodatków, które nadawałyby wnętrzom tak spektakularnego efektu jak właśnie tekstylia! Dodatkową zaletą jest fakt, że wszelkie nowości, takie jak poduszki, zasłony, narzuty czy też makatki są mało kosztowne, metamorfozy możesz więc przeprowadzać do woli! Wybierz więc aksamitne poduszki w niebanalnym kolorze i dodaj dzięki nim wiosennego akcentu

Geometryczne wzory robią szał

A wiecie jak najłatwiej je uzyskać? Albo za pomocą malarskich szablonów albo dzięki fototapetom! Wybierz jedną ze ścian i nadaj jej wyjątkowego charakteru za pomocą geometrycznych (i nie tylko!) wzorów. Dzięki nim możesz osiągnąć wiele efektów, takich jak optyczne powiększenie wnętrza, ożywienie go, bądź uzyskanie przestrzennego efektu 3D.

Sufit na miarę naszych czasów

Praktycznie każdy z nas, od zawsze, maluje sufit na … biało. Tak właściwie to dlaczego? Przecież to również część naszego mieszkania, która, nie ukrywając, zajmuje w nim całkiem sporą przestrzeń. Dlaczego by więc nie zaszaleć i nie spróbować zaaranżować jej w szczególnie ciekawy sposób? Pomaluj go na intensywny kolor albo obklej tapetą czy boazerią! Jesteśmy pewni, że zrobi wrażenie!

Lastryko powraca!

Pamiętacie jeszcze ten niezwykle popularny w latach 90-tych materiał? Lastryko było wtedy dosłownie wszędzie! Czym jest więc ten materiał? To mieszanina wody, cementu, grysu oraz barwnika, które wspólnie tworzą ciekawy wizualnie materiał, który wykorzystasz dosłownie wszędzie. Kiedyś często stosowany w budynkach użytku publicznego, szkołach, biurach - dzisiaj, sprawdzi się w formach podłogi, parapetów, doniczek a nawet zdobionych nim ścian.

Porada

Wybierz lastryko z kolorowymi elementami, np. pastelowymi drobinkami. Będą wyglądać jeszcze ciekawiej!

Natura wciąż w cenie

Roślinność we wnętrzach bezustannie triumfuje. Tworzymy w nich prawdziwe miejskie dżungle, uprawiając zielone okazy, stosując roślinne elementy graficzne oraz nadużywając odcieni zieleni. To wspaniale! Nic tak nie odpręża, ani nie uspokaja po długim dniu poza domem.

Meble niczym wino

W tym sezonie nadal królują stare meble. Masz zachowany stolik po ukochanej babci, a na targu staroci znalazłeś piękną, ale nadgryzioną zębem czasu komodę - może po prostu je odnowisz i zaaranżujesz w swoim wnętrzu? Przedmioty z sentymentem zyskują w końcu dodatkową wartość. A do tego jesteśmy pewni, że dzięki nim Twoje mieszkanie będzie zupełnie niepowtarzalne!

Pamiętaj jednak, że trendy równie szybko pojawiają się, jak i przemijają. Modę warto traktować bardziej jako inspirację, z której można czerpać wyłącznie to, co nam się podoba. Inspirujcie się więc, ale i pozostańcie wierni swoim upodobaniom!

Szybka wysyłka
Przesyłki ubezpieczone na wypadek uszkodzeń, wysyłka do UE.
Wsparcie techniczne
Kompetentna i przyjacielska obsługa
100% Bezpieczeństwo
Szyfrowane połączenie i zabezpieczenie SSL
Masz prawo być zadowolonym
24 - miesięczna gwarancja, możliwość zwrotu produktu