Wnętrzarskie trendy
04-12-2018

Doskonale urządzona sypialnia sprawi, że pobudka nawet w najmroźniejszy poranek okaże się wyjątkowo przyjemna! Sypialnia to wnętrze w którym każdego dnia spędzamy sporo czasu. Warto więc zadbać o jej wystrój, aby każdego dnia zasypiać oraz budzić się wyśmienitym nastroju!


Klimatyczne ściany

Możemy uzyskać je na wiele różnych sposobów - malując, ozdabiając czy też naklejając na nie ciekawe fototapety. A jeśli jesteś miłośnikiem pięknych widoków, to właśnie fototapety najlepiej sprawdzą się w Twoim przypadku! Niezwykłe krajobrazy, rozkoszne zwierzęta czy nawet relaksująca przestrzeń kosmiczna - to wszystko znajduje się w zasięgu Twojej ręki!

Kolor robi różnicę!

Do sypialni powinieneś wybrać stonowane, spokojne kolory. Jeżeli jesteś miłośnikiem mocnych i soczystych barw, zdecydowanie korzystniej będzie, jeśli użyjesz ich wyłącznie w ramach ciekawych akcentów. Zbyt duże nagromadzenie intensywnych kolorów, jak na przykład czerwony czy intensywny niebieski mogą powodować problemy ze snem oraz zasypianiem!

Tkaniny i materiały

Za przytulny klimat we wnętrzach odpowiedzialne są również tkaniny oraz materiały. To właśnie dzięki narzutom, poduszkom czy również makatkom czas spędzony w naszej sypialni to czysta przyjemność.

Oświetlenie ma znaczenie!

Oświetlenie mocno wpływa zarówno na nasz nastrój jak i samopoczucie. Od niego może również zależeć jakość snu. Jeżeli chodzi o barwę światła, w sypialni powinno być ono jak najcieplejsze. Dzięki temu nasz organizm może się zrelaksować oraz powoli przygotować do snu. Ważne jest również, aby spać przy zgaszonym świetle oraz zaciągniętych zasłonach czy roletach - ciemność bardzo dobrze wpływa na jakość naszego odpoczynku.

Dodatki mają głos

I świetnie sprawdzają się w praktycznie każdej sypialni! Mogą to być zarówno obrazy, które nadadzą Twojemu wnętrzu nieszablonowej elegancji jak i reprodukcje słynnych dzieł, które zamienią sypialnię w mini galerię sztuki. Zadbaj również o klimatyczne ramki ze zdjęciami, wiszące dekoracje czy doniczki z roślinami, które zapewnią większą produkcję tlenu.

Widzisz sam, jakie to proste?

Szybka wysyłka
Przesyłki ubezpieczone na wypadek uszkodzeń, wysyłka do UE.
Wsparcie techniczne
Kompetentna i przyjacielska obsługa
100% Bezpieczeństwo
Szyfrowane połączenie i zabezpieczenie SSL
Masz prawo być zadowolonym
24 - miesięczna gwarancja, możliwość zwrotu produktu