Wnętrzarskie trendy
24-01-2019

Chciałbyś aby Twoje mieszkanie było większe, ale nie planujesz w najbliższym czasie przeprowadzki? Istnieje kilka prostych sposobów, które mogą Ci w tym pomóc! Najszybszym i jednocześnie najbardziej praktycznym rozwiązaniem okaże się aplikacja odpowiedniej fototapety, która sprawi, że Twoje niewielkie mieszkanie zyska nowej głębi oraz wymiaru.


Jakie są nasze propozycje fototapet, które optycznie powiększą każde wnętrze?

Fototapeta z ciekawą perspektywą

W tej roli doskonale sprawdzą się wszystkie propozycje, które posiadają głębię oraz nietypowy wymiar. Koniecznie zwróć więc uwagę na wszelkie fototapety z motywem mostów, dróg czy ścieżek. Mogą być utrzymane zarówno w kolorowej oraz czarno - białej tonacji. Wspaniałe leśne dróżki czy może podniszczone, ale wciąż romantyczne molo - co wybierasz?

Fototapeta z panoramą wielkich miast

Nowy Jork, Paryż a może Amsterdam? Jeśli masz swoje ulubione miasto - możesz mieć je również na ścianie swojego mieszkania bądź biura! Dodatkową zaletą okaże się z pewnością optyczne powiększenie pomieszczenia. Taka dekoracja doskonale wpasuje się w nowoczesne, minimalistyczne wnętrze, gdzie będzie najsilniejszym elementem całej aranżacji.

Połączenie ciemnych oraz jasnych barw

Dzięki zabiegowi zastosowania skrajnych odcieni możesz wymodelować swoje mieszkanie na wiele sposobów - wydłużyć je, poszerzyć czy też podnieść. Dodaj głębi za pomocą ciemnej ściany - optycznie się ona oddali i sprawi wrażenie, że Twoje mieszkanie jest zdecydowanie większe niż w rzeczywistości!

Lustro - sprzymierzeniec niewielkich wnętrz

Szkło i lustrzane odbicia mogą zdziałać cuda w małym mieszkaniu! Dlatego zamiast pełnych drzwi - wybierz te przeszklone. Doskonale sprawdzą się również nieregularnie rozmieszczone lustra.

Szybka wysyłka
Przesyłki ubezpieczone na wypadek uszkodzeń, wysyłka do UE.
Wsparcie techniczne
Kompetentna i przyjacielska obsługa
100% Bezpieczeństwo
Szyfrowane połączenie i zabezpieczenie SSL
Masz prawo być zadowolonym
24 - miesięczna gwarancja, możliwość zwrotu produktu