tablica suchościeralna lean analiza 5 why 110

tablica suchościeralna lean analiza 5 why 110
tablica suchościeralna lean analiza 5 why 110tablica suchościeralna lean analiza 5 why 110tablica suchościeralna lean analiza 5 why 110tablica suchościeralna lean analiza 5 why 110tablica suchościeralna lean analiza 5 why 110
+
49,70 zł
rozmiar Opis
bazowy 70,0 x 50,0
A 100 x 70,0
B 130,0 x 90,0
C 170,0 x 120,0

Dobra organizacja w firmach i przedsiębiorstwach to w dzisiejszych czasach podstawa sukcesu. Coraz więcej firm na rynku zaczyna wprowadzać zasady lean i stosować je jako skuteczny sposób na organizację oraz zwiększenie wydajności procesów czy pracowników. Pomocne w tym aspekcie okazują się być specjalnie dostosowane tablice, które ułatwiają zarządzanie lean w firmie oraz stanowią mocne wsparcie w działaniach kontrolnych oraz planistycznych. Jesteśmy producentem naszych tablic, specjalizujemy się więc w zamówieniach indywidualnych. Jeśli w naszej ofercie nie znalazłeś idealnej dla siebie tablicy - chętnie zaprojektujemy ją specjalnie dla Ciebie!

W naszej ofercie posiadamy do wyboru cztery rodzaje podłoża:

  • Tablica samoprzylepna to oryginalna forma i prosty montaż - dzięki powierzchni samoprzylepnej z łatwością nakleisz tablicę na ścianę, szafę, drzwi czy na stolik. Tablica wykonana jest z folii o grubości 0,2 mm.
  • Tablica na podkładzie pcv wykonana jest z wodoodpornego tworzywa o grubości 5 mm. Lekka oraz wytrzymała z powodzeniem zastępuje tradycyjne tablice. Tablica nie posiada ramek ani systemu montażu. Zalecany sposób montażu to dwustronna taśma piankowa lub montaż tradycyjny.
  • Tablica samoprzylepna magnetyczna o grubości 2 mm łączy zalety prostego i szybkiego montażu z przydatnymi właściwościami magnetycznymi.
  • Tablica magnetyczna usztywniona podkładem pcv o grubości 7 mm to produkt, który zadowoli nawet najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki właściwościom magnetycznym do tablicy przypniesz wszystkie istotne notatki czy zdjecia.

Produkowane przez nas tablice samoprzylepne i PCV posiadają nieco słabsze właściwości magnetyczne od tablic wykonywanych w ramach aluminiowych. Dlatego miłośników magnesów z wakacji zapraszamy do kontaktu mailowego gdzie przedstawimy ofertę na tablice w ramie.


Każdy rodzaj tablic wykonujemy w wersji matowej oraz błyszczącej.

Tablica matowa posiada nieco gorsze właściwości ścieralne, warto czyścić ją okresowo płynem przeznaczonym specjalnie do tablic. Napisy należy ścierać dopiero po ich wyschnięciu. Przeznaczona do miejsc o niskiej intensywności użytkowania.


Tablica błyszcząca to doskonałe rozwiązanie dla miejsc, w których tablica będzie używana często i intensywnie. Napisy wystarczy przetrzeć ściereczką bądź ścierakiem. To produkt szczególnie przez nas rekomendowany.


Uwaga! Farby o wysokiej zawartości lateksu niekorzystnie wpływają na przyczepność tablic samoprzylepnych. Jeżeli zdecydujesz się na przyklejenie jej na ścianę pomalowaną tego rodzaju farbą, przeprowadź wcześniej próbę przyczepności. Nie uznajemy reklamacji w przypadku użycia naszego produktu na tego typu farbach. Pamiętaj również aby montować tablice minimum 14 dni po pomalowaniu ścian.

Termin realizacji naszych produktów to od 3 do 5 dni roboczych.

Produkty z tej samej kategorii

Szybka wysyłka

Przesyłki ubezpieczone na wypadek uszkodzeń, wysyłka do UE.

Masz prawo być zadowolonym

24 - miesięczna gwarancja, możliwość zwrotu produktu

Wsparcie techniczne

Kompetentna i przyjacielska obsługa

Płatności online

Szyfrowane połączenie i zabezpieczenie SSL