księżyc 151 Tablica suchościeralna

 księżyc 151 Tablica suchościeralna
 księżyc 151 Tablica suchościeralna
18,38 zł
rozmiar Opis
bazowy 30,0 x 40,0
A x 1.5 45,0 x 60,0
B x 2.0 60,0 x 80,0
C x 2.5 75,0 x 100,0
D x 3.0 90,0 x 120,0
E x 3.5 105,0 x 140,0
F x 4.0 120,0 x 160,0

Kształtowe tablice suchościeralne to doskonałe rozwiązanie dla wielu wnętrz! Sprawdzą się zarówno w lokalach gastronomicznych, gdzie świetnie odegrają rolę kreatywnego menu, czy też formę zabawnej reklamy, ale również w prywatnych domach i mieszkaniach, gdzie uatrakcyjnią każde pomieszczenie. Pozwól sobie na połączenie kreatywności oraz praktycznego podejścia do życia!

Nasze kształtowe tablice są samoprzylepne, dzięki czemu ich montaż okazuje się być banalnie prosty! Nasze tablice wykonane są z wysokiej jakości folii suchościeralnej o grubości 0,2 mm, która zapewnia świetny wygląd tablicy przez długi czas. Tablice dostępne są w wersji matowej oraz błyszczącej. Przed wyborem tablicy warto poznać jej specyfikę.

Tablica błyszcząca posiada idealnie gładką powierzchnię. Świetnie sprawdza się w warunkach intensywnego użytkowania. Napisy można ścierać bezpośrednio po ich wykonaniu jak również po dłuższym czasie pozostawienia na jej powierzchni. Do czyszczenia tablicy wystarczy ściereczka z mikrofibry. Idealna do dziecięcego pokoju! Ten produkt szczególnie polecamy do wszystkich miejsc, w których tablica będzie użytkowana w intensywny sposób.

Tablica matowa ze względu na swą niewidoczną dla oka porowatość w mniejszym stopniu odbija światło. Napisy należy ścierać po ich wyschnięciu gdyż bezpośrednio po ich wykonaniu mogą się rozmazywać. Do wycierania tablicy najlepiej sprawdzi się ściereczka z mikrofibry lub płyn do tablic suchościeralnych.

Uwaga! Farby o wysokiej zawartości lateksu niekorzystnie wpływają na przyczepność tablic samoprzylepnych. Jeżeli zdecydujesz się na przyklejenie jej na ścianę pomalowaną tego rodzaju farbą, przeprowadź wcześniej próbę przyczepności. Producent Deco Strefa nie ponosi odpowiedzialności i nie uznajemy reklamacji związanych z tymi rodzajami farb. Pamiętaj również aby montować tablice minimum 14 dni po pomalowaniu ścian.

Produkty powiązane

Szybka wysyłka

Przesyłki ubezpieczone na wypadek uszkodzeń, wysyłka do UE.

Masz prawo być zadowolonym

24 - miesięczna gwarancja, możliwość zwrotu produktu

Wsparcie techniczne

Kompetentna i przyjacielska obsługa

Płatności online

Szyfrowane połączenie i zabezpieczenie SSL