128 tablica suchościeralna

(Napisz pierwszą opinię)
19,13 zł 15,55 netto
 • Płatności on-line, PayPal
 • Płatność przelewem
 • Płatność za pobraniem
Wysyłka od 15,99 zł. Produkty na podkładzie PCV/w ramie których łączne wymiary przekraczają 270 cm lub jeden bok jest dłuższy niż 170 cm wymagają wybrania przesyłki wielkogabarytowej.
 • Kupisz szybko i przyjemnie
 • Bez formalności i zobowiązań
 • Bez zakładania konta
 • Twoje dane są bezpieczne i służą wyłącznie do zrealizowania transakcji
 • Płatności online są chronione certyfikatami SSL
rozmiarOpis
bazowy30,0 x 40,0
A x 1.545,0 x 60,0
B x 2.060,0 x 80,0
C x 2.575,0 x 100,0
D x 3.090,0 x 120,0
E x 3.5105,0 x 140,0
F x 4.0120,0 x 160,0

Kształtowe tablice suchościeralne to doskonałe rozwiązanie dla wielu wnętrz! Sprawdzą się zarówno w lokalach gastronomicznych, gdzie świetnie odegrają rolę kreatywnego menu, czy też formę zabawnej reklamy, ale również w prywatnych domach i mieszkaniach, gdzie uatrakcyjnią każde pomieszczenie. Pozwól sobie na połączenie kreatywności oraz praktycznego podejścia do życia!

Nasze kształtowe tablice są samoprzylepne, dzięki czemu ich montaż okazuje się być banalnie prosty! Nasze tablice wykonane są z wysokiej jakości folii suchościeralnej o grubości 0,2 mm, która zapewnia świetny wygląd tablicy przez długi czas. Tablice dostępne są w wersji matowej oraz błyszczącej. Przed wyborem tablicy warto poznać jej specyfikę.

Tablica błyszcząca posiada idealnie gładką powierzchnię. Świetnie sprawdza się w warunkach intensywnego użytkowania. Napisy można ścierać bezpośrednio po ich wykonaniu jak również po dłuższym czasie pozostawienia na jej powierzchni. Do czyszczenia tablicy wystarczy ściereczka z mikrofibry. Idealna do dziecięcego pokoju! Ten produkt szczególnie polecamy do wszystkich miejsc, w których tablica będzie użytkowana w intensywny sposób.

Tablica matowa ze względu na swą niewidoczną dla oka porowatość w mniejszym stopniu odbija światło. Napisy należy ścierać po ich wyschnięciu gdyż bezpośrednio po ich wykonaniu mogą się rozmazywać. Do wycierania tablicy najlepiej sprawdzi się ściereczka z mikrofibry lub płyn do tablic suchościeralnych.

Uwaga! Farby o wysokiej zawartości lateksu niekorzystnie wpływają na przyczepność tablic samoprzylepnych. Jeżeli zdecydujesz się na przyklejenie jej na ścianę pomalowaną tego rodzaju farbą, przeprowadź wcześniej próbę przyczepności. Producent Deco Strefa nie ponosi odpowiedzialności i nie uznajemy reklamacji związanych z tymi rodzajami farb. Pamiętaj również aby montować tablice minimum 14 dni po pomalowaniu ścian.

Opinie klientów
  Dodaj swoją opinię
  weryfikator
  In stock
  Szybka wysyłka
  Przesyłki ubezpieczone na wypadek uszkodzeń, wysyłka do UE.
  Wsparcie techniczne
  Kompetentna i przyjacielska obsługa
  100% Bezpieczeństwo
  Szyfrowane połączenie i zabezpieczenie SSL
  Masz prawo być zadowolonym
  24 - miesięczna gwarancja, możliwość zwrotu produktu