nauka pisania 019 tablica suchościeralna

nauka pisania 019 tablica suchościeralna
szt. 49,70 zł

gwarantowana satysfakcja

bezpieczne zakupy

rozmiarszer. x wys. cm
bazowy70,0 x 50,0
A100 x 70,0
B130,0 x 90,0
C
170,0 x 120,0

Edukacyjna tablica samoprzylepna to rewelacyjne narzędzie do nauki, zabawy i pracy. Dzięki niemu Twoje dziecko pozna alfabet, nuty, cyferki, nauczy się tabliczki mnożenia i połączy pierwsze litery w słowa – a wszystko to w formie znakomitej zabawy.

Piszcie razem, rysujcie, bawcie się, zorganizujcie konkurs, kalambury – kilka pociągnięć gąbki i można zaczynać od początku! Tak proste narzędzie a niesie tyle możliwości i radości.

Wykorzystaj ją do organizacji – stwórz kolorowy grafik zadań domowych, plan lekcji do szkoły lub miejsce na krótką notatkę dla domowników. Wesoła, kolorowa tablica nie tylko pobudzi wyobraźnie Twojego dziecka ale też doskonale sprawdzi się jako element dekoracyjny jego pokoju.


Prosty montaż

Samoprzylepną tablicę wystarczy nakleić na płaską powierzchnię – ścianę, blat stołu lub biurka czy nawet meble. Równie łatwo można ją w każdej chwili zdemontować – zwyczajnie odkleić nie pozostawiając żadnych śladów.

Do pisania po tablicy należy używać wyłącznie mazaków przeznaczonych dla tablic suchościeralnych.

Uwaga! Farby o wysokiej zawartości lateksu niekorzystnie wpływają na przyczepność tablic. Jeżeli zdecydujesz się na przyklejenie jej na scianę pomalowaną tego rodzaju farbą, przeprowadź wczesniej próbę przyczepności. Producent Deco Strefa nie ponosi odpowiedzialności i nie uznajemy reklamacji związanych z przyczepnością dekoracji do tego rodzaju farb. Pamiętaj również aby montować tablice minimum 14 dni po pomalowaniu ścian.

KQS.store