Szablony malarskie - kwiaty

W czym tkwi wyjątkowość motywów kwiatowych, po które tak chętnie sięgamy w przy urządzaniu naszych wnętrz? Niewątpliwie w ich uniwersalności zastosowania, która sprawia, że wybrana dekoracja prezentuje się w każdym pomieszczeniu równie rewelacyjnie. Nie ma znaczenia, czy stoimy przed dylematem aranżacji kuchni, salonu czy pokoju dziecięcego. Nie jest ważna również stylistyka panująca w naszym mieszkaniu. W każdym przypadku wniosą one powiew świeżości i orzeźwienia, przeistaczając dotychczasową przestrzeń w prawdziwy tajemniczy ogród.

Dzięki naszym kwiatowym szablonom malarskim, każde wnętrze zyska odmienny i wyjątkowy charakter. A wszystko to w prosty, niezbyt skomplikowany sposób. Zaprośmy zatem do swojego domu kwiaty i rozkoszujmy się ich widokiem każdego dnia, bez względu na pogodę!

Kwiatowe szablony malarskie - gdzie je wykorzystasz?

Róże, lilie czy też zdumiewające swoim pięknem bukiety wykorzystasz wszędzie tam, gdzie zachodzi potrzeba ocieplenia oraz ożywienia wnętrza. W sypialni stworzysz dzięki nim intymną atmosferę zmieniając jej ściany w letnią łąkę usianą pachnącymi kwiatami. Każdy poranek rozpoczęty na tak pięknym łonie natury musi gwarantować udany dzień!

Roślinne motywy wykorzystasz również w swoim salonie. Doskonałym pomysłem będzie zastosowanie zielonej farby malarskiej do odmalowania kwiatowych wzorów. Odcienie tego koloru relaksują, sprawiając, że Twój wzrok odpoczywa a nastrój zdecydowanie się poprawia! W tak odprężającym wnętrzu wieczorna lektura książki czy też pogawędka z przyjaciółmi będzie wyjątkowo udana!

Roślinne szablony do łazienki

Nietypowym, acz coraz częściej stosowanym zabiegiem dekoracyjnym będzie przeniesienie kwiatowych wzorów na ściany Twojej łazienki! Możesz namalować je zarówno na ścianach jak i płytkach, a wieczorna kąpiel wśród kwiatów i roślin z pewnością będzie bardzo przyjemna!

Sprawdź naszą ofertę kwiatowych i roślinnych szablonów i przenieś się na wiosenną polanę jak za machnięciem czarodziejskiej różdżki. I to bez wychodzenia z domu!

Szybka wysyłka
Przesyłki ubezpieczone na wypadek uszkodzeń, wysyłka do UE.
Wsparcie techniczne
Kompetentna i przyjacielska obsługa
100% Bezpieczeństwo
Szyfrowane połączenie i zabezpieczenie SSL
Masz prawo być zadowolonym
24 - miesięczna gwarancja, możliwość zwrotu produktu