Współczesne wnętrza muszą spełniać oczekiwania bardzo wymagających użytkowników, stąd też na rynku pojawiają się coraz to nowsze dekoracje, które muszą charakteryzować się oryginalnością, uniwersalnością, ale również nowoczesnym polotem. Z jednej strony ich zadaniem jest wykreowanie klimatu we wnętrzu, z jednoczesnym uwzględnieniem jego wyjątkowej aranżacji. Nic zatem dziwnego, że naklejki dekoracyjne zdążyły zaskarbić sobie sympatię szerokiego grona odbiorców, z impetem wkraczając do polskich domów.

Jakość za rozsądną cenę
Co wyróżnia nasz sklep na tle konkurencji?

Te niezwykle uniwersalne dekoracje ścienne znajdą zastosowanie w każdym wnętrzu. Z uwagi na obfitą galerię wzorów i motywów, ich dopasowanie do oczekiwanego stylu designerskiego nie powinno stanowić żadnego problemu. Deco-strefa to miejsce, które zamkniętą, prywatną przestrzeń przemieni w źródło inspirujących pomysłów, jednocześnie udowadniając, że domowe ściany nie stanowią wyłącznie dodatku, a są harmonijnym elementem całości, warunkującym uzyskanie przemyślanej aranżacji.

Kategorie naklejek

Naklejki dekoracyjne

Do wykorzystanie nie tylko na ścianach, ale również na innych powierzchniach, typu: drzwi, szafki, komody, szyby czy lustra. Wykonane z wysokiej jakości folii samoprzylepnej, dodatkowo pokryte specjalnym papierem transportowym.

Naklejki welurowe

Idealnie sprawdzą się w roli elementu ocieplającego przestrzeń, stąd też mogą być użyte w każdym, domowym wnętrzu. Ich dodatkowym atutem jest prosty, nieskomplikowany montaż, możliwość zastosowania na każdej powierzchni, a także łatwość utrzymania w czystości. Podkreślić należy, że naklejki welurowe skutecznie ukrywają mankamenty ściany, zapewniając jej atrakcyjniejszy wygląd.

Naklejki dla dzieci

Bajkowe dekoracje pobudzą kreatywność dziecka, jednocześnie przeniosą je w magiczny świat wyobraźni, w którym przeżywanie wielkich przygód będzie niesamowitą przyjemnością. Może być wykonana z matowej lub błyszczącej folii uniwersalnej, do zastosowania na ściany, gładkie powierzchnie oraz szkle.

Naklejki na lodówkę

Stanowią skuteczny sposób na odmianę wystroju kuchni, bez konieczności wydawania fortuny na remont. Charakteryzują się kreatywnością oraz łatwością samodzielnego montażu. Wykonane z wysokiej jakości folii samoprzylepnej laminowanej.

Naklejki pod kontakty

Ich podstawowym atutem jest skuteczna ochrona przed zabrudzeniami, łatwość montażu oraz umiejętność wykreowania oryginalnej atmosfery we wnętrzu.