Fototapeta kolorowe miasto nocą FP 2299

Fototapeta kolorowe miasto nocą FP 2299
Fototapeta kolorowe miasto nocą FP 2299Fototapeta kolorowe miasto nocą FP 2299
17,24 zł
rozmiar Opis
bazowy 60,0 x 40,0
A x 1.5 90,0 x 60,0
B x 2.0 120,0 x 80,0
C x 2.5 150,0 x 100,0
D x 3.0 180,0 x 120,0
E x 3.5 210,0 x 140,0
F x 4.0 240,0 x 160,0
G x 4.5 270,0 x 180,0
H x 5.0 300,0 x 200,0
I x 5.5 330,0 x 220,0

Piękne fototapety to nasza specjalność. Wykonywane są niezwykle starannie z najlepszych materiałów. Każda z nich wykonywana jest na Twoje zamówienie. Możemy dopasować ją specjalnie dla Ciebie pod względem rozmiaru, koloru jak i kadrowania. Nasz zespół służy doradztwem przy wyborze odpowiedniej fototapety.

Fototapeta Wall-Art

To produkt, który sprawdzi się na prostych i gładkich ścianach (pokrytych gruntem lub farbami akrylowymi) jak również na wszystkich powierzchniach płaskich takich jak szkło i meble. Fototapeta jest prosta w montażu, a jej poszczególne części montowane są na zakładkę. Do montażu fototapety nie stosuje się dodatkowego kleju gdyż produkt jest samoprzylepny.

Fototapeta samoprzylepna na trudne podłoża

Fototapeta o dużej sile klejenia. Zastosowany klej daje możliwość montażu na większości gładkich powierzchni, w tym również na ścianach pokrytych farbami lateksowymi. Produkt przeznaczony do pomieszczeń klimatyzowanych o większej wilgotności. Fototapeta jest samoprzylepna, a jej poszczególne części montowane są na zakładkę.

Fototapeta flizelinowa (350g)

Elastyczna, wytrzymała i łatwa w montażu. Jej matowa powierzchnia nie odbija światła, a zwiększona grubość materiału pomaga w ukrywaniu niedoskonałości podłoża, w tym drobnych pęknięć. Fototapetę można zamontować na dowolnej farbie. Materiał posiada certyfikat bezpieczeństwa oraz certyfikat niepalności klasy B1, M1, Euro. Do montażu sugerujemy użycie kleju - Metylan Special lub Metylan Direct.

Fototapeta lateksowa (212g)

To aksamitny papier powlekany warstwą lateksu. Fototapeta łatwa do montażu, sprawdzi się na nierównych powierzchniach ścian. Fototapeta montowana jest na zakładkę przy użyciu kleju do tapet (Metylan Special).

Laminowanie

Laminowanie zwiększa trwałość fototapety. Dodatkowa powłoka zabezpiecza ją przed drobnymi zarysowaniami jak również chroni przed blaknięciem poprzez umieszczony w niej filtr UV. Fototapeta laminowana idealnie sprawdzi się w kuchni, jadalni lub pokoju dziecka gdyż zabezpieczony w ten sposób wydruk można wielokrotnie czyścić za pomocą mokrej szmatki. Laminat błyszczący o lustrzanej powierzchni przeznaczony jest szczególnie do mebli, drzwi lub szkła. Laminat matowy to satynowa powłoka, która nie odbija światła słonecznego jak również światła lamp znajdujących się w pomieszczeniu. Dodatkow o wersja matowa ukrywa drobne nierówności ściany co stanowi jej przewagę w stosunku do laminatu błyszczącego, który nie wybacza niedoskonałości podłoża. Szczególnie dlatego jest to najczęściej wybierana wersja laminatu.

Dodatkowe informacje

W sytuacji gdy obydwa wymiary zamówionej fototapety przekraczają 120-130 cm wówczas tapeta dostarczana jest w elementach. W otrzymanej przesyłce znajdą Państwo każdorazowo czytelną instrukcję montażu.

Produkt posiada pełną 24 miesięczną gwarancję.

Uwaga! Pamiętaj również aby montować dekoracje minimum 14 dni po pomalowaniu ścian.

Czas produkcji

Niezbędny czas potrzebny do produkcji fototapet to 2-3 dni robocze, dla fototapet laminowanych 3-4 dni robocze.

Fototapety wykonywane są w momencie zaksięgowania wpłaty lub w przypadku gotówki przy odbiorze niezwłocznie po otrzymaniu zamówienia.

Produkty z tej samej kategorii


Polecane akcesoria

Szybka wysyłka

Przesyłki ubezpieczone na wypadek uszkodzeń, wysyłka do UE.

Masz prawo być zadowolonym

24 - miesięczna gwarancja, możliwość zwrotu produktu

Wsparcie techniczne

Kompetentna i przyjacielska obsługa

Płatności online

Szyfrowane połączenie i zabezpieczenie SSL