">">

tablica suchościeralna jezdna obrotowa 170x100cm

tablica suchościeralna jezdna obrotowa 170x100cm
tablica suchościeralna jezdna obrotowa 170x100cmtablica suchościeralna jezdna obrotowa 170x100cmtablica suchościeralna jezdna obrotowa 170x100cmtablica suchościeralna jezdna obrotowa 170x100cmtablica suchościeralna jezdna obrotowa 170x100cm
1 469,00 zł
">
Tablica suchościeralna obrotowo jezdna dostępna jest w rozmiarze 170x100x195cm.

Powierzchnia tablicy wykonana jest z wysokiej jakości materiałów suchościeralnych zapewniających jej długotrwałe użytkowanie. Nawet pozostawione na długi okres informacje jak również częste użytkowanie tablicy nie powoduje pozostawiania śladów na jej powierzchni. Notatki w łatwy sposób można zmyć szmatką lub ścierakiem. Powierzchnia tablicy posiada duże właściwości magnetyczne i nadaje się do stosowania wszelkiego rodzaju magnesów, koszulek oraz taśm magnetycznych.

Stelaż tablicy wykonany jest z trwałego metalu, a rama tablicy z wysokiej jakości aluminium. Tablica wyposażona jest w blokadę kółek oraz powierzchni do pisania. Na ramie tablicy znajduje się półka umożlwiająca wygodne odkładanie markerów.

Tablica produkowane są w dwóch wersjach - błyszczącej oraz matowej.


Zapraszamy również do zapoznania się z podobnymi tablicami w wersji suchościeralnej z własnym nadrukiem, kredowej lub kredowej z własnym nadrukiem.

Produkty z tej samej kategorii

Szybka wysyłka

Przesyłki ubezpieczone na wypadek uszkodzeń, wysyłka do UE.

Masz prawo być zadowolonym

24 - miesięczna gwarancja, możliwość zwrotu produktu

Wsparcie techniczne

Kompetentna i przyjacielska obsługa

Płatności online

Szyfrowane połączenie i zabezpieczenie SSL