tablica suchościeralna jezdna obrotowa z własnym nadrukiem 170x100cm

tablica suchościeralna jezdna obrotowa z własnym nadrukiem 170x100cm
tablica suchościeralna jezdna obrotowa z własnym nadrukiem 170x100cmtablica suchościeralna jezdna obrotowa z własnym nadrukiem 170x100cmtablica suchościeralna jezdna obrotowa z własnym nadrukiem 170x100cmtablica suchościeralna jezdna obrotowa z własnym nadrukiem 170x100cmtablica suchościeralna jezdna obrotowa z własnym nadrukiem 170x100cm
1 619,00 zł
Tablica suchościeralna obrotowo jezdna z nadrukiem dostępna jest w rozmiarze 170x100x195cm.

Powierzchnia tablicy wykonana jest z wysokiej jakości materiałów suchościeralnych zapewniających jej długotrwałe użytkowanie. Nawet pozostawione na długi okres zapiski jak również częste użytkowanie tablicy nie powoduje pozostawiania śladów na jej powierzchni. Notatki w łatwy sposób można zmyć szmatką lub ścierakiem. Powierzchnia tablicy posiada duże właściwości magnetyczne i nadaje się do stosowania wszelkiego rodzeju magnesów, koszulek oraz taśm magnetycznych.

Stelaż tablicy wykonany jest z trwałego metalu, a rama tablicy z wysokiej jakości aluminium. Tablica wyposażona jest w blokadę kółek oraz powierzchni do pisania. Na ramie tablicy znajduje się półka umożlwiająca wygodne odkładanie markerów.

Tablica dostępna jest zarówno w wersji błyszczącej jak i matowej.Zapraszamy również do zapoznania się z podobnymi tablicami w wersji kredowej oraz kredowej z indywidualnym nadrukiem.

Produkty z tej samej kategorii

Szybka wysyłka

Przesyłki ubezpieczone na wypadek uszkodzeń, wysyłka do UE.

Masz prawo być zadowolonym

24 - miesięczna gwarancja, możliwość zwrotu produktu

Wsparcie techniczne

Kompetentna i przyjacielska obsługa

Płatności online

Szyfrowane połączenie i zabezpieczenie SSL