Indywidualna fototapeta na podkładzie WallArt laminowanie mat w formacie 170 x 160

Indywidualna fototapeta na podkładzie WallArt laminowanie mat w formacie 170 x 160
szt. 441,22 zł

gwarantowana satysfakcja

bezpieczne zakupy

Indywidualna fototapeta na podkładzie wallArt laminowanie mat w formacie: 170 x 160 cm wycięta po obrysie. Fototapeta ze zdjecia 85028879.

termin realizacji: 3-7 dni roboczych od momentu akceptacji projektu


Realizacja zamówienia rozpocznie się niezwłocznie po dokonaniu opłaty.

Zamówienia indywidualnie nie podlegają zwrotowi. Prosimy o przemyślane zakupy, gdyż są to produkty "szyte na miarę" pod Wasze potrzeby i specyficzne wymiary i jako takie nie nadają się do dalszej odsprzedaży. Jak zawsze objęte są pełną 24 miesięczną gwarancją.Realizacja zamówienia rozpocznie się po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie lub przesłaniu bankowego potwierdzenia wpłaty.


Uwaga! Farby o wysokiej zawartości lateksu niekorzystnie wpływają na przyczepność fototapet samoprzylepnych. Jeżeli zdecydujesz się na naklejenie dekoracji na ścianie pomalowanej farbą lateksową, przeprowadzić wcześniej próbę zachowując szczególną ostrożność. W przypadku ścian lub innych powierzchni pomalowanych farbą lateksową zaleca się wybór fototapety Uni-Art, która ma mocniejszy klej i większą siłę przywierania lub fototapetę lateksową. Deco Strefa nie ponosi odpowiedzialności i nie uznaje reklamacji związanych z przyczepnością dekoracji do tego rodzaju farb. Pamiętaj również aby montować dekoracje minimum 14 dni po pomalowaniu ścian.
KQS.store