Gołębie 155 naklejka tablicowa

55,44 zł
  • Płatności on-line, PayPal
  • Płatność przelewem
  • Płatność za pobraniem
Wysyłka od 13,99 zł. Produkty na podkładzie PCV/w ramie których łączne wymiary przekraczają 270 cm lub jeden bok jest dłuższy niż 170 cm wymagają wybrania przesyłki wielkogabarytowej.
  • Kupisz szybko i przyjemnie
  • Bez formalności i zobowiązań
  • Bez zakładania konta
  • Twoje dane są bezpieczne i służą wyłącznie do zrealizowania transakcji
  • Płatności online są chronione certyfikatami SSL
rozmiarOpis
bazowy75,0 x 58,0
A112,5 x 87,0
B150,0 x 116,0

Wystrój pokoju dziecięcego odrywa ważną rolę w rozbudzaniu kreatywności oraz poczucia estetyki u Twojego dziecka. Warto zadbać więc, aby urządzony był w jak najbardziej stymulujący sposób. Samoprzylepne tablice kredowe to doskonałe rozwiązanie dla każdego, kto chciałby aby jego pociecha mogła się rozwijać oraz zdobywać nowe umiejętności poprzez zabawę. Urocze koty, dzikie zwierzęta czy też zabawnie przedstawione przedmioty użytku codziennego - to wszystko może pojawić się na Twojej ścianie i sprawić, że nauka pierwszych literek, czytania czy liczenia okaże się naprawdę fantastyczną rozrywką!

Tablice kredowe sprawdzą się również w lokalach gastronomicznych. Sprawią, że ich wnętrza zyskają ciekawy, nietypowy wygląd a Twoja kawiarnia czy też restauracja z pewnością zapadnie w pamięć klientom! Zapiszesz na nich nowe pozycje w menu, ofertę dnia czy też kilka miłych słów dla Twoich klientów.

Nasze kształtowe tablice kredowe łączą zalety nietuzinkowej, ciekawej wizualnie dekoracji oraz prostego montażu, który sprawia, że z łatwością poradzisz sobie z aplikacją tablicy. Elastyczna, samoprzylepna folia najwyższej jakości oraz niezwykła staranność wykonania sprawi, że tablicą będziesz mógł cieszyć się przez naprawdę długi czas.

Uwaga! Do tablicy przeznaczone są specjalne markery kredowe oraz miękka kreda szkolna. Użycie innej, twardej kredy może spowodować powstanie nieodwracalnych zarysowań na powierzchni tablicy.

Zwróć uwagę! Farby o wysokiej zawartości lateksu mogą niekorzystnie wpływać na przyczepność produktów samoprzylepnych. Zanim zdecydujesz się na aplikację dekoracji na ścianę pomalowaną taką farbą, koniecznie przeprowadź wcześniej próbę. Nie ponosimy odpowiedzialności i nie uznajemy reklamacji związanych z przyczepnością dekoracji do tego rodzaju farb. Pamiętaj również, aby montaż odbywał się minimum 14 dni po pomalowaniu ścian.

Termin realizacji
Zamówienia na tablice kształtowe realizujemy w terminie od 3 do 5 dni roboczych.

Szybka wysyłka
Przesyłki ubezpieczone na wypadek uszkodzeń, wysyłka do UE.
Wsparcie techniczne
Kompetentna i przyjacielska obsługa
100% Bezpieczeństwo
Szyfrowane połączenie i zabezpieczenie SSL
Masz prawo być zadowolonym
24 - miesięczna gwarancja, możliwość zwrotu produktu
Menu