bambus 02 fototapeta do kuchni

bambus 02 fototapeta do kuchni
bambus 02 fototapeta do kuchni bambus 02 fototapeta do kuchni bambus 02 fototapeta do kuchni
szt. 18,00 zł

gwarantowana satysfakcja

bezpieczne zakupy

fototapeta do kuchni

rozmiar bazowy:
60,0 x 30,0cm szer. x wys. [cm]

To nasz pomysł na transformację Twojej kuchni, aby nadać jej ciepły i interesujący wizerunek. Fototapety do kuchni oferujemy w dwóch wersjach: naklejanej na meble, ścianę, sprzęt agd lub do naklejenia na taflę szkła.

fototapeta na ścianę

Fototapeta wykonana jest z profesjonalnej, samoprzylepnej folii ściennej która łatwo się przykleja i praktycznie eliminuje wszelkie problemy montażowe. Laminowanie za pomocą przeźroczystej folii zabezpiecza wydruk przed porysowaniem, zapewnia zmywalność tapety a także chroni go przed blaknięciem.

Specjalny klej umożliwia późniejsze swobodne odklejenie w przypadku demontażu dekoracji bez pozostawiania śladów.

fototapeta na szkło

Grafika znajduje się po stronie kleju dlatego ten rodzaj tapet wykorzystywany jest do dekorowania wszelkich powierzchni szklanych: paneli nadblatowych, wypełnień w szafkach czy dużych tafli szkła. Tapeta przygotowana jest do montażu "na mokro" - co gwarantuje prostą instalację i znakomity efekt końcowy.

Ceny dostępnych rozmiarów proszę sprawdzać wybierając odpowiednie powiększenie z powyższej listy rozwijanej rozmiar/wielkość. Cena przeliczy się automatycznie. Jeżeli interesuje Państwa inny niż podany rozmiar prosimy o kontakt, jesteśmy w stanie przygotować każdy projekt indywidualny fototapety.

Produkt posiada pełną 24 miesięczną gwarancję.

KQS.store