tablica kredowa magnetyczna - mazaki kredowe

 tablica kredowa magnetyczna - mazaki kredowe
 tablica kredowa magnetyczna - mazaki kredowe tablica kredowa magnetyczna - mazaki kredowe
szt. 46,00 zł

gwarantowana satysfakcja

bezpieczne zakupy

Tablicę zamówić można w dowolnym rozmiarze. rozmiar bazowy: 60,0 x 30,0cm szer. x wys. [cm]

Tablice można montować na zewnątrz, Warstwa magnetyczna wykonana jest z super nowoczesnego tworzywa ferromagnetycznego, które jest plastyczne, lekkie i odporne na działanie warunków atmosferycznych. Tablica nie posiada ostrych krawędzi. Wymaga stosowania dobrych magnesów o średnicy od 30 mm.

Dostępna jest w trzech wersjach:

  • tablica samoprzylepna - wykonana jest z elastycznej, samoprzylepnej folii o grubości zaledwie 2 mm. Idealnie nadaje się do montażu na wszelkich gładkich powierzchniach takich jak ściany, meble czy powierzchnie szklane;
  • tablica na podkładzie z PCV - wykonana jest na podłożu z 5 mm PCV dla większej sztywności i przeznaczonej do montażu w tradycyjny sposób. Tablica pozbawiona jest wszelkich ramek. Krawędzie wykończone są na ostro. Tablica jest bardzo lekka, a jednocześnie wytrzymała;
  • tablica DWUSTRONNA na podkładzie z PCV - wykonana jest z 5mm płyty PCV i obustronnie wyposażona w powierznię suchościeralną. Możemy tworzyć hybrydy - tablicy kredowej i suchościeralnej, a także kolorów (czarnego i zielonego) Jeżeli chcesz chcesz stworzyć taką tablicę napisz to w komentarzu do zamówienia. Cena bez względu na wariant pozostanie bez zmian!

prosty montaż

Samoprzylepną tablicę wystarczy nakleić na płaską powierzchnię - ścianę, blat stołu lub biurka czy nawet meble. Warstwa klejowa jest dość mocna i demontując tablicę należy liczyć się z potencjalnymi uszkodzeniami powierzchni. Szczególnie dotyczy to ścian, w dużo mniejszym stopniu mebli czy szkła. Tablica nie jest przeklejalna. Dla tych którzy mają wątpliwości polecamy wersję z 5 mm PCV którą możesz przykleić ją za pomocą taśmy dwustronnej, powiesić, przykręcić lub po prostu wykorzystać jako wolnostojącą. Tablicę można zamówić w dowolnym rozmiarze dostosowanym do indywidualnych potrzeb.

Do pisania na tablicy należy używać wyłącznie mazaków kredowych.

Czas produkcji tablicy wynosi do pięciu dni roboczych.

dlaczego tablica samoprzylepna?

  • lekka i bezpieczna
  • tańsza od tradycyjnych tablic
  • zapewnia prosty i czysty montaż
  • wykonana z profesjonalnej samoprzylepnej folii tablicowej
  • elastyczna i cienka 2 mm grubości lub na 5mm podkładzie z PCV
  • szybko przykleisz i odkleisz
  • dowolny rozmiar

tablica dla domu, firmy i szkoły!

Tablica to doskonały pomysł na rodzinny notatnik spraw bieżących - umieść ją w kuchni lub połącz przyjemne z pożytecznym i niech stanie się znakomitą zabawą dla Twoich dzieci - praktycznym miejscem na kolorowe rysunki, pierwsze literki lub "złote myśli". Tablica w wersji elastycznej jest z powodzeniem wykorzystywana do renowacji zużytych tablic szkolnych. Mamy wiele pozytywnych doświadczeń w tym zakresie.

{JEZYK_1503}
KQS.store