koń Arabski pasący się na łące 1908 fototapeta

koń Arabski pasący się na łące 1908 fototapeta
koń Arabski pasący się na łące 1908 fototapetakoń Arabski pasący się na łące 1908 fototapeta
szt. 65,00 zł

gwarantowana satysfakcja

bezpieczne zakupy

fototapeta ścienna, naklejka, plakat

rozmiarszer. x wys. cm
bazowy100,0 x 65,0
A120,0 x 80,0
B140,0 x 95,0
C160,0 x 105,0
D180,0 x 120,0
E200,0 x 130,0
F220,0 x 145,0
G240,0 x 160,0
H260,0 x 175,0
I280,0 x 185,0

Piękne fototapety to nasza specjalność. Wykonywane są niezwykle starannie z najlepszych materiałów. Każda z nich wykonywana jest na Twoje zamówienie. Możemy dopasować ją specjalnie dla Ciebie pow zględem rozmiaru, koloru jak i kadrowania.

Nasz zespół służy doradztwem przy wyborze odpowiedniej fototapety. Ceny dostępnych rozmiarów proszę sprawdzać wybierając rozmiar powyższej listy rozwijanej rozmiar/wielkość. Cena przeliczy się automatycznie.

Rodzaje i zastosowanie fototapet

równa, gładka ściana

fototapeta Wall-Art

Fototapeta wykonana jest z profesjonalnej folii ściennej (matowej lub błyszczącej) przeznaczonej do montażu na ścianach i powierzchniach szklanych. Zapewnia perfekcyjne przyleganie do powierzchni i wieloletnią trwałość. Specjalny klej umożliwia późniejsze swobodne odklejenie w przypadku demontażu dekoracji.

drewno, metal, plastki, szkło

fototapeta Uni-Art

Wykonana jest z folii uniwersalnej (matowej lub błyszczącej) przeznaczonej do stosowania na wszystkich powierzchniach gładkich (metalach, płytach, szkle itd.) w tym również ścianach.

nierówna ściana, pomalowana farbą lateksową, fototapeta dla ukrycia niedoskonałości podłoża

fototapeta ścienna, lateksowa

Drukowana jest na wzmocnionym, grubym papierze lateksowym, podwójnie powlekanym. Ze względu na swoje właściwości nadaje się idealnie do naklejania na nierówne powierzchnie, ukrywając niedoskonałości ściany. Fototapetę przykleja się standardowym klejem do tapet.

pod szkło - nad blat kuchenny, pod stół, na drzwi, szyby etc.

fototapeta Glass-Art

Przeznaczona jest do wyklejania wewnętrzych stron powierzchni szklanych. Drukowana na transparentnej folii, w odbiciu lustrzanym, jest po naklejeniu całkowicie chroniona przez szkło. Doskonale nadaje się do oklejania mebli, stołów, szaf, paneli w kuchni i innych powierzchni szklanych. Dodatkowo można zalaminować ją białą folią, wówczas naklejka staje się nieprzeźroczysta.

do kuchni, łazienki, nad kuchenny blat zamiast płytek

laminowanie

Zabezpiecza wydruki przed porysowaniem, skutecznie chroni fototapetę przed urazami mechanicznymi, zachowuje intensywność i trwałość kolorów dzięki wbudowanemu filtrowi UV. Laminowane fototapety doskonale sprawdzą się w kuchniach, jadalniach i pokojach dziecięcych, są również łatwiejsze w montażu dzięki większej sztywności.

plakat

Drukowany jest na najwyższej jakości, grubym papierze kredowym (200g).

Produkt posiada pełną 24 miesięczną gwarancję.

Uwaga! Farby o wysokiej zawartości lateksu niekorzystnie wpływają na przyczepność fototapet samoprzylepnych. Jeżeli zdecydujesz się na naklejenie dekoracji na ścianie pomalowanej farbą lateksową, przeprowadzić wcześniej próbę zachowując szczególną ostrożność. W przypadku ścian lub innych powierzchni pomalowanych farbą lateksową zaleca się wybór fototapety Uni-Art, która ma mocniejszy klej i większą siłę przywierania lub fototapetę lateksową. Deco Strefa nie ponosi odpowiedzialności i nie uznaje reklamacji związanych z przyczepnością dekoracji do tego rodzaju farb. Pamiętaj również aby montować dekoracje minimum 14 dni po pomalowaniu ścian.

KQS.store