075 patefon naklejka tablicowa

075 patefon naklejka tablicowa
075 patefon naklejka tablicowa
53,30 zł
rozmiarOpis
bazowy58,0 x 75,0
A87,0 x112,5
B116,0 x 150,0

Wystrój pokoju dziecięcego odrywa ważną rolę w rozbudzaniu kreatywności oraz poczucia estetyki u Twojego dziecka. Warto zadbać więc, aby urządzony był w jak najbardziej stymulujący sposób. Samoprzylepne tablice kredowe to doskonałe rozwiązanie dla każdego, kto chciałby aby jego pociecha mogła się rozwijać oraz zdobywać nowe umiejętności poprzez zabawę. Urocze koty, dzikie zwierzęta czy też zabawnie przedstawione przedmioty użytku codziennego - to wszystko może pojawić się na Twojej ścianie i sprawić, że nauka pierwszych literek, czytania czy liczenia okaże się naprawdę fantastyczną rozrywką!

Tablice kredowe sprawdzą się również w lokalach gastronomicznych. Sprawią, że ich wnętrza zyskają ciekawy, nietypowy wygląd a Twoja kawiarnia czy też restauracja z pewnością zapadnie w pamięć klientom! Zapiszesz na nich nowe pozycje w menu, ofertę dnia czy też kilka miłych słów dla Twoich klientów.

Nasze kształtowe tablice kredowe łączą zalety nietuzinkowej, ciekawej wizualnie dekoracji oraz prostego montażu, który sprawia, że z łatwością poradzisz sobie z aplikacją tablicy. Elastyczna, samoprzylepna folia najwyższej jakości oraz niezwykła staranność wykonania sprawi, że tablicą będziesz mógł cieszyć się przez naprawdę długi czas.

Uwaga! Do tablicy przeznaczone są specjalne markery kredowe oraz miękka kreda szkolna. Użycie innej, twardej kredy może spowodować powstanie nieodwracalnych zarysowań na powierzchni tablicy.

Zwróć uwagę! Farby o wysokiej zawartości lateksu mogą niekorzystnie wpływać na przyczepność produktów samoprzylepnych. Zanim zdecydujesz się na aplikację dekoracji na ścianę pomalowaną taką farbą, koniecznie przeprowadź wcześniej próbę. Nie ponosimy odpowiedzialności i nie uznajemy reklamacji związanych z przyczepnością dekoracji do tego rodzaju farb. Pamiętaj również, aby montaż odbywał się minimum 14 dni po pomalowaniu ścian.

Termin realizacji
Zamówienia na tablice kształtowe realizujemy w terminie od 3 do 5 dni roboczych.

Szybka wysyłka

Przesyłki ubezpieczone na wypadek uszkodzeń, wysyłka do UE.

Masz prawo być zadowolonym

24 - miesięczna gwarancja, możliwość zwrotu produktu

Wsparcie techniczne

Kompetentna i przyjacielska obsługa

Płatności online

Szyfrowane połączenie i zabezpieczenie SSL