Jak urządzić mieszkanie w stylu klasycznym?

Dekoracje dla domu oraz mieszkania

Styl, który nie potrzebuje praktycznie żadnej reklamy - styl klasyczny. Czym się charakteryzuje? Sprawdź i wprowadź nieśmiertelną elegancję we własnych czterech kątach! Klasyczne połączenia to coś, czego nie dotyka upływ czasu. Dzięki temu Twoje wnętrza będą cały czas piękne i aktualne, a w dodatku jeśli nabierzesz ochoty na zmianę, takie wnętrze bardzo łatwo będzie można odświeżyć za pomocą drobnych dodatków.

Jak zaaranżować mieszkanie w stylu klasycznym?

Sprawdź kilka naszych pomysłów i wykorzystaj je we własnym wnętrzu!

jak urządzić klasyczne wnętrze, fototapety i naklejki

Klasyczne, nieskomplikowane meble

Meble zastosowane w stylu klasycznym powinny odznaczać się nie tylko świetnym wyglądem, ale i doskonałą jakością. Eleganckie krzesła czy też luksusowe fotele będą stanowiły doskonałe dopełnienie stylu klasycznego, zwłaszcza jeśli posiadają rzeźbione elementy oraz ręczne zdobienia.

Naturalna kolorystyka

Szlachetne brązy, beże, szarości oraz biel. Z wymienionymi odcieniami doskonale komponować będą się akcenty w kolorze złota oraz miedzi. Zdecydowanie sprawdzą się tutaj fototapety o odpowiedniej kolorystyce, które z powodzeniem przełamują schemat gładkich, jednakowych ścian.

Harmonia na wagę złota

Symetria i równowaga to główne hasła stylu klasycznego. Dlatego warto aby Twoje mieszkanie było zaprojektowane i zaaranżowane zgodnie z zasadami symetrii.

jak urządzić małą kuchnię, fototapety i naklejki

Dodatki robią wrażenie!

A już na pewno, jeśli jedynym akcentem jest na przykład ozdobny żyrandol! Jasną kolorystykę możesz przełamać drobnymi dodatkami w kolorze złota bądź miedzi. Możesz zadbać również o eleganckie świeczniki, obrazy w delikatnych ramach ze złoceniami bądź inne akcenty, które sprawią, że Twoje mieszkanie nabierze świeżości oraz nowego charakteru!

Szlachetne materiały

Starannie dobrane materiały to ważny element klasycznych aranżacji. Znajdziemy tutaj welur, satynę, bawełną oraz len., które wykorzystasz zarówno w sypialni, jak i kuchni czy też łazience.

Klasyka zawsze jest w modzie oraz nie przemija. Jeśli więc aranżujesz swoje mieszkanie, a do tego jesteś zwolennikiem harmonii oraz prostoty - wypróbuj nasze wskazówki!

powrót do aktualności

Szybka wysyłka

Przesyłki ubezpieczone na wypadek uszkodzeń, wysyłka do UE.

Masz prawo być zadowolonym

24 - miesięczna gwarancja, możliwość zwrotu produktu

Wsparcie techniczne

Kompetentna i przyjacielska obsługa

Płatności online

Szyfrowane połączenie i zabezpieczenie SSL