Jak naprawić powierzchnię tablicy suchościeralnej?

Jak naprawić tablicę suchościeralną?

Obecnie na rynku dostępna jest szeroka gama tablic suchościeralnych. Na pierwszy rzut oka ciężko rozróżnić oferowane w sklepach modele. Każda z nich wygląda równie atrakcyjne i trudno podjąć właściwą decyzję zakupową. Dopiero w trakcie użytkowania może okazać się, iż powierzchnia suchościeralna nie spełnia do końca naszych oczekiwań. Napisy trudno się zmywają, rozmazują, a czasami w sposób nieodwracalny pozostają na powierzchni tablicy.

tablica suchościeralna do biura

Szybkim sposobem na samodzielną regenerację takiej tablicy jest pokrycie jej folią tablicową samoprzylepną. Wysokiej jakości produkt o grubości jedynie 0,2mm bez problemu ukryje się w obrysie tablicy, a nowa powierzchnia posłuży nam przez kolejny okres użytkowania.

Dodatkową zaletą jest możliwość zaprojektowania indywidualnego nadruku, który zmieni naszą dotychczasową tablicę na dopasowany do naszych potrzeb planer, grafik lub tabelę.

tablica suchościeralna do biura

Zregenerowana w ten sposób tablica wyposażona we własne logo oraz grafikę będzie praktycznym miejscem do dalszej pracy, a zarazem wiszącą reklamą firmy. Co więcej, jeśli specyfika Twojej działalności wymusza cykliczną zmianę tablicy, tablica samoprzylepna jest dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. W łatwy sposób możesz zastąpić ją nową tablicą odklejając ją od powierzchni bazowej tablicy i zastępując zupełnie nową.

Jeśli na okres targów, szkoleń lub przeprowadzenia tak zwanej “burzy mózgów” potrzebujesz tablicy kredowej w ten sam łatwy sposób, bez dodatkowych zbędnych kosztów, możemy stworzyć własną i nowoczesną tablicę kredową.

Innowacyjna technologia umożliwia nam wykonanie tablicy w dowolnym kolorze i z dowolną grafiką. Tablica nawiązująca do barw firmy połączona z logotypem i nadrukiem diagramu ishikawy będzie pionierskim rozwiązaniem przyciągającym wzrok klientów jak również elementem designerskim wnętrza. Jeśli jesteś już gotowy na szybką zmianę..Co zatem powinieneś zrobić?

Wystarczy wymierzyć dobrze tablice i zamówić odpowiedni rozmiar tablicy kredowej lub suchościeralnej samoprzylepnej. Przed naklejeniem tablicy nie zapominajmy jednak o przygotowaniu powierzchni poprzez odpowiednie wyczyszczenie oraz odtłuszczenie. Na przygotowane w ten sposób podłoże w łatwy sposób nałożysz tablicę uzyskując natychmiastowo możliwość jej ponownego użytkowania ściany.

Polecane produkty

powrót do aktualności

Szybka wysyłka

Przesyłki ubezpieczone na wypadek uszkodzeń, wysyłka do UE.

Masz prawo być zadowolonym

24 - miesięczna gwarancja, możliwość zwrotu produktu

Wsparcie techniczne

Kompetentna i przyjacielska obsługa

Płatności online

Szyfrowane połączenie i zabezpieczenie SSL