Szablony malarskie - geograficzne

Ile ludzi, tyle zainteresowań! Podczas, gdy dla jednych pasją jest zbieranie znaczków, czynne uprawianie sportów lub czytanie książek, dla innych największą przyjemnością życia są podróże. Uwielbiają oni wodzić oni palcem po mapie, a wyrysowane i zaplanowane trasy przenosić do świata rzeczywistego - za sprawą wycieczek oraz wyjazdów. Podczas, gdy jedni za dekoracje ścienne wybierają kwiatowe kompozycje czy też przestrzenne motywy, inni za obiekt swoich pragnień wybierają właśnie mapy. Dlatego wszystkim zapalonym miłośnikom podróżowania i zwiedzania świata polecamy szablony malarskie, dzięki którym odległe miasta czy kraje będą na wyciągnięcie ręki – i to każdego dnia! Geograficzne motywy z pewnością znajdą odbiorców u wszystkich podróżników, jak i osób ceniących stylowe dekoracje. Sprawdź co możemy Ci zaoferować!

Mapa Polski oraz świata - szablony malarskie

Co wybierasz - wycieczki po naszym ojczystym kraju czy też może wolisz bardziej egzotyczne podróże? Od dziś pojęcie “błądzenie palcem po mapie” zyskuje zupełnie nowy wymiar! Nasze szablony malarskie to doskonała dekoracja do wnętrz zapalonych podróżników, ale i do siedzib firm transportowych czy też sal geograficznych. Dzięki wyjątkowej prostocie montażu nie potrzebujesz do pomocy żadnych firm remontowych ani specjalistów. Poradzisz sobie z nim zupełnie sam, bez znaczenia czy jesteś fachowcem czy też do spraw remontowych masz dwie lewe ręce. Zadbaliśmy o to już w momencie projektowania naszych szablonów, których aplikacja zajmie Ci zaledwie kilka minut!

Geograficzne wzory na Twoich ścianach!

W naszej ofercie znajdziesz zarówno mapy konturowe świata, Polski jak i mapy z zaaranżowaną na nich flagą kraju. Dzięki nim możesz stworzyć ciekawą dekorację, która z pewnością oczaruje i zachwyci Twoich gości. Może oznaczysz na swojej ściennej mapie odbyte już podróże, bądź zaplanujesz kolejne?

Wybierz wzór, który najbardziej odpowiada Twoim preferencjom i namaluj go na ścianach swojego mieszkania, sali szkoleniowej czy też firmy!

Szybka wysyłka
Przesyłki ubezpieczone na wypadek uszkodzeń, wysyłka do UE.
Wsparcie techniczne
Kompetentna i przyjacielska obsługa
100% Bezpieczeństwo
Szyfrowane połączenie i zabezpieczenie SSL
Masz prawo być zadowolonym
24 - miesięczna gwarancja, możliwość zwrotu produktu