Naklejki na drzwi - rośliny, drzewa

Wymiana starych, zniszczonych bądź nadgryzionych zębem czasu drzwi może okazać się czasochłonna oraz kosztowna, a przecież nie każdy z nas ma na to czas i ochotę! Jeśli więc Twoje drzwi wyraźnie potrzebują renowacji bądź odmiany znaleźliśmy dla Ciebie doskonałe rozwiązanie - kreatywne naklejki na drzwi! W naszej ofercie znajdziesz zarówno naklejki z roślinnymi inspiracjami jak i dekoracje z motywem drzew, lasów oraz kwiecistych łąk. Sprawdź jak oraz gdzie je wykorzystasz!

Roślinne naklejki na drzwi

Naklejki na drzwi to szybki i bardzo prosty sposób na kreatywną odmianę Twoich wnętrz. Banalnie łatwy i szybki montaż ułatwi Ci renowację zniszczonych drzwi do sypialni, kuchni, salonu czy też domowego gabinetu. Aplikacja naklejki zajmie Ci zaledwie kwadrans, a dzięki jej doskonałej jakości oraz starannemu wykonaniu będziesz mógł cieszyć się doskonałym efektem na lata. Nie potrzebujesz również pomocy ekipy remontowej ani specjalisty. Nasze naklejki zaprojektowaliśmy tak, abyś z łatwością poradził sobie sam, nawet jeśli do drobnych prac domowych posiadasz dwie lewe ręce!

Naklejki na drzwi - gdzie je wykorzystasz?

Nasze naklejki sprawdzą się wszędzie tam, gdzie zachodzi potrzeba kreatywnej odmiany. Roślinne wzory to doskonałe propozycje do salonu bądź sypialni. Dzięki swoim subtelnym oraz relaksującym kolorom przeniosą Cię w świat w którym czas płynie swoim własnym tempem, a fantastyczny humor pojawia się niczym za dotknięciem czarodziejskiej różdżki.

Wybierz słoneczną polanę do swojej sypialni i każdego poranka budź się w tych pięknych okolicznościach przyrody. Do salonu, w którym codziennie odpoczywasz i relaksujesz się po męczącym dniu w pracy proponujemy leśną dróżkę albo gęsty las. Zieleń naklejki ukoi Twój zmęczony wzrok oraz pozwoli na lepszy i bardziej wydajny odpoczynek. Taka dekoracja świetnie wpasuje się również w atmosferę Twojego domowego biura bądź też do pokoju nastoletniej romantyczki.

Zbliż się z nami do świata przyrody i matki natury. Wybierz swój ulubiony wzór i ciesz się nim we własnych czterech kątach!

Szybka wysyłka
Przesyłki ubezpieczone na wypadek uszkodzeń, wysyłka do UE.
Wsparcie techniczne
Kompetentna i przyjacielska obsługa
100% Bezpieczeństwo
Szyfrowane połączenie i zabezpieczenie SSL
Masz prawo być zadowolonym
24 - miesięczna gwarancja, możliwość zwrotu produktu