Tablice suchościeralne na kółkach

Magnetyczne jezdne tablice to doskonałe rozwiązanie wszędzie tam, gdzie konferencje, firmowe zebrania czy też wykłady są codziennością. Sprawdzą się zarówno w szkołach, uczelniach wyższych, biurach jak salach konferencyjnych, pozwalając na swobodne pisanie, przypinanie notatek oraz łatwe przemieszczanie ich w dowolne miejsce.

Tablice skonstruowane są z materiałów najwyższej jakości, a ich znaczną zaletą jest duża mobilność. W zaledwie kilka chwil możesz przemieścić je na drugi koniec sali oraz w razie potrzeby zablokować kółka. Doskonałej jakości powierzchnia suchościeralna pozwala na łatwe wykonywanie oraz ścieranie napisów, nawet jeśli pozostaną na niej przez długi czas. Nie musisz przejmować się żadnymi przebarwieniami!

W ofercie posiadamy również możliwość spersonalizowania Twojej tablicy za pomocą indywidualnego nadruku. Prześlij nam swój projekt bądź zleć nam jego wykonanie! W naszym sklepie znajdziesz również tablice z dwustronną powierzchnią suchościeralną, z obustronnym nadrukiem oraz obrotowe. W zestawie z naszymi tablicami znajdują się półki na wszystkie potrzebne akcesoria, które pomagają w organizacji pracy.

Zapoznaj się z ofertą naszych jezdnych tablic suchościeralnych i wybierz opcję idealnie dopasowaną do Twoich potrzeb!

Szybka wysyłka
Przesyłki ubezpieczone na wypadek uszkodzeń, wysyłka do UE.
Wsparcie techniczne
Kompetentna i przyjacielska obsługa
100% Bezpieczeństwo
Szyfrowane połączenie i zabezpieczenie SSL
Masz prawo być zadowolonym
24 - miesięczna gwarancja, możliwość zwrotu produktu