Tablica obrotowa jezdna

Potrzebujesz tablicy i poszukujesz praktycznego rozwiązania do swojej szkoły językowej czy też sal szkoleniowych? Mamy dla Ciebie coś wyjątkowego! Mobilna tablica obrotowa to uniwersalne akcesorium dla wszystkich miejsc, w których zachodzi potrzeba częstego notowania oraz przedstawiania wykresów, planów, projektów i pomysłów. Dodatkową zaletą naszego produktu jest jego nieograniczona mobilność, dzięki której w razie potrzeby z łatwością przesuniesz go na drugi koniec pomieszczenia! Sprawdź gdzie jeszcze wykorzystasz nasze tablice!

Mobilne tablice obrotowe w Twoim domu i firmie

Połączenie powierzchni kredowej z wygodnym, mobilnym stelażem to niezwykle wygodny sposób na przeprowadzenie zajęć lekcyjnych, kursów językowych czy też zebrań. Dzięki niej usprawnisz przepływ informacji oraz sprawisz, że Twoje lekcje, szkolenia bądź konferencje będą wyjątkowo ciekawe oraz angażujące! Naszą jezdną tablicę wykorzystasz również w swoim biurze oraz gabinecie - możliwość wygodnego notowania ułatwi Twoją pracę, a także sprawi, że już nigdy nie zapomnisz o żadnych ważnych notatkach oraz spotkaniach!

Mobilna tablica kredowa sprawdzi się również w Twoim prywatnym domu bądź mieszkaniu. Umieszczona w pokoju dziecięcym posłuży zarówno do zabawy jak i nauki. Połącz przyjemne z pożytecznym i udowodnij swojemu dziecku, że nauka może być doskonałą zabawą oraz przynieść naprawdę wiele radości! Wspólnie notujcie, rysujcie oraz świetnie spędzajcie wspólny, rodzinny czas! Może przeprowadzicie za pomocą naszej tablicy domową lekcję matematyki?

Tablica jezdna - najwyższa jakość wykonania

Nasza mobilna propozycja to wyjątkowo wygodne zastępstwo dla tradycyjnych, stacjonarnych tablic. Stelaż tablicy wykonany jest z metalu, zaś rama tablicy z wysokiej jakości aluminium. Dzięki temu tablica jest wyjątkowo lekka i poręczna oraz w każdej chwili, w dosłownie ułamku sekundy, możesz przemieścić ją na drugi koniec sali. Brak ograniczeń to istotny aspekt, dzięki któremu tablica doskonale sprawdzi się w wielu codziennych sytuacjach.

Zapoznaj się z ofertą naszych mobilnych tablic i wybierz propozycję najbardziej odpowiednią dla siebie!

Szybka wysyłka
Przesyłki ubezpieczone na wypadek uszkodzeń, wysyłka do UE.
Wsparcie techniczne
Kompetentna i przyjacielska obsługa
100% Bezpieczeństwo
Szyfrowane połączenie i zabezpieczenie SSL
Masz prawo być zadowolonym
24 - miesięczna gwarancja, możliwość zwrotu produktu