Fototapety na ścianę - auta

Oryginalne kadry z autami w roli głównej – to kolejna propozycja, jaką kierujemy do naszych klientów. Każdy skrywa w sobie wszystko to, co najpiękniejsze. Innowacyjna konstrukcja, charakterystyczny warkot silnika, ruch i towarzysząca mu adrenalina – ten wyjątkowy klimat od dziś może być częścią naszego mieszkania, w szczególności wtedy, gdy jednym z domowników jest pasjonat motoryzacji. Piękne samochody już od wielu lat rozpalały wyobraźnię wielu miłośników szybkości, tym samym doskonale wpisując się w najnowsze trendy wnętrzarskie. Motyw aut to bowiem zbiór tematycznie powiązanych i zarazem inspirujących zdjęć, będących doskonałym dodatkiem aranżacyjnym każdego wnętrza. Artystyczne fotografie nie mające nic wspólnego z tandetą, a zdumiewające oryginalnym podejściem do szeroko pojętej motoryzacji. Obejmują bowiem nie tylko charakterystyczne cechy konstrukcji, ale również indywidualny klimat, wielopłaszczyznowy urok oraz niesamowitą szybkość... Te samochodowe portrety każdego dnia pozwolą nam spojrzeć z innej perspektywy na codziennie mijane pojazdy.

W zakładce z naszymi propozycjami prezentujemy gustowne, wykonane z wysokiej jakości materiału fototapety z samochodami. Fototapety na ścianę z tej kategorii to doskonały wybór dla wszystkich miłośników motoryzacji, którzy chcą podzielić się swoją pasją z innymi i jednocześnie cenią sobie oryginalny i przyciągający uwagę wystrój wnętrz.

Znajdziesz tu między innymi fototapety „auta sportowe” oraz „stare samochody”, które pozwolą stworzyć wyjątkowy klimat w każdym pomieszczeniu, podkreślą jego wyjątkowość lub po prostu ukryją wszelkie niedoskonałości ściany. Fototapety samochody to świetny sposób na urozmaicenie monotonnych wnętrz i stworzenie wrażenia perspektywy nawet w niewielkim pomieszczeniu.

Jakie samochody znajdę na tapetach od deco-sfera.pl?

Fototapety z samochodami dostępne na stronie deco-strefa.com.pl to starannie dobrany zestaw zdjęć aut o intensywnej i różnorodnej kolorystyce. Fototapeta „stare samochody” z pewnością przypadnie do gustu zapalonym pasjonatom starych, klasycznych pojazdów i przeniesie ich w sentymentalną podróż po historii motoryzacji.

Wszystkie nasze fototapety mogą być montowane na ścianach, meblach i szkle. Przenieś się z nami w ekscytujący świat motoryzacji.

Szybka wysyłka
Przesyłki ubezpieczone na wypadek uszkodzeń, wysyłka do UE.
Wsparcie techniczne
Kompetentna i przyjacielska obsługa
100% Bezpieczeństwo
Szyfrowane połączenie i zabezpieczenie SSL
Masz prawo być zadowolonym
24 - miesięczna gwarancja, możliwość zwrotu produktu