Fototapety na ścianę - słońce, plaże, pustynie

Delikatny biały piasek na malowniczej plaży, egzotyczne rośliny i lazurowe morze to widok, który wzbudza same pozytywne uczucia. Kojarzy nam się z niezmąconym niczym spokojem i idealnym wypoczynkiem, przywołując wspomnienia z wakacji. Po ciężkim dniu takie wspomnienia pozwalają się zrelaksować i wyciszyć. Fototapeta „plaża morze” sprawi, że takie widoki zagoszczą w Twoim domu.

Fototapeta „plaża” to doskonały pomysł dla osób wrażliwych, melancholijnych, które lubią uciec od czasu do czasu w świat fantazji. Fotografie przedstawiające rozłożyste palmy rosnące nad piaszczystym brzegiem oceanu przeniosą Cię na kilka chwil w najpiękniejsze miejsca na ziemi, których sielanka nie została zakłócona działalnością człowieka.

Uniwersalność motywów z plażami i morzem sprawia, że cieszą się one ogromnym zainteresowaniem. Fototapety „plaża” ze sklepu Deco Strefa dostępne są w różnych wariantach. Znajdziesz tu więc nasycone kolorami zdjęcia z tropikalnych wysp, a także romantyczne, nocne fotografie prezentujące urokliwe zachody słońca nad morzem.

Fototapety z widokami przedstawiającymi plaże i morze mogą być urozmaiceniem salonu, łazienki, kuchni lub gabinetu, do których wniosą element harmonii. Doskonale sprawdzają się również w biurach podróży, a także miejscach kojarzących się z relaksem, takich jak na przykład ośrodki SPA. Oderwij się na chwilę od codzienności i zrelaksuj podziwiając fototapetę z plażami na Twojej ścianie.

Szybka wysyłka
Przesyłki ubezpieczone na wypadek uszkodzeń, wysyłka do UE.
Wsparcie techniczne
Kompetentna i przyjacielska obsługa
100% Bezpieczeństwo
Szyfrowane połączenie i zabezpieczenie SSL
Masz prawo być zadowolonym
24 - miesięczna gwarancja, możliwość zwrotu produktu