Fototapety na ścianę - pod żaglami, łodzie

Dumnie pokonujące morskie fale i przemierzające wiele mil morskich żaglowce dla wielu osób stanowią niesamowity widok. Już od zarania dziejów ciekawiły ludzkość swoją konstrukcją, jednocześnie zachęcając do odbywania dalekich podróży. Dlatego fototapeta ukazująca widok majestatycznego żaglowca będzie idealną propozycją dla wszystkich miłośników statków i okrętów.

Fotografia przedstawiająca dostojnie przemierzające bezkresne wody mórz i oceanów żaglowce okaże się zarówno wspaniałą dekoracją mieszkania, a także restauracji czy pomieszczenia biurowego. Dzięki takiej dekoracji, wprowadzimy powiew wakacyjnej świeżości do monochromatycznego wnętrza, w którym rutyna i monotonia dnia codziennego całkowicie przysłoniła domownikom rzeczywistość.

Statki były kiedyś środkiem transportu, którym ludzie odbywali odległe podróże i odkrywali nowe lądy. Dziś transport morski jest mniej popularny, zdecydowanie częściej podróżujemy samochodem, a na dłuższą i dalszą wyprawę wybieramy się samolotem. Statki i żaglowce wciąż jednak fascynują.

Wytrzymała i smukła linia masztu, czy też powiewające na wietrze żagle kojarzą nam się z wolnością i przygodą. Kto z nas nie marzy czasem o tym, by wsiąść na pokład żaglowca i wypłynąć na rozległe wody morza lub oceany, albo prostu podryfować po jeziorze? Żeglarstwo ma również sporą grupę zagorzałych pasjonatów, którzy wprowadzają te marzenia w życie.

Żeglarskie fototapety

Fototapety z żeglarskimi motywami to propozycja przeznaczona zarówno dla zapalonych żeglarzy, jak i marzycieli, którzy podziwiają piękno statków. Fotografie żaglowców doskonale uchwyciły ich subtelne piękno, a także kunszt z jakim zostały wybudowane. Podziwiając je możemy się zrelaksować i wyobrazić sobie kojący szum fal.

Dzięki naszym fototapetom duch przygody na zawsze zagości w Twoim domu. Gustowna fotografia doskonale wkomponuje się w każdą aranżację i sprawi, że pomieszczenie, w którym się pojawi będzie wyglądać wyjątkowo. W naszej ofercie znajdziesz zarówno bardzo dynamiczne obrazy, jak i romantyczne, delikatne zdjęcia żaglowców.

Szybka wysyłka
Przesyłki ubezpieczone na wypadek uszkodzeń, wysyłka do UE.
Wsparcie techniczne
Kompetentna i przyjacielska obsługa
100% Bezpieczeństwo
Szyfrowane połączenie i zabezpieczenie SSL
Masz prawo być zadowolonym
24 - miesięczna gwarancja, możliwość zwrotu produktu