5 sposobów na nowoczesne domowe biuro

dekoracje dla nowoczesnego domowego biura

Kiedyś rzadko przynosiliśmy pracę do domu po godzinach, teraz zdarza się, że to właśnie domowe przestrzenie stają się stałym miejscem naszej pracy. Nie można więc pozwolić aby czas spędzony na pracy był bezproduktywny oraz mniej wydajny niż podczas dnia w tradycyjnym biurze!

zobacz więcej

Mid century modern? 5 prostych kroków na wprowadzenie go w Twoim wnętrzu!

dekoracje dla domu oraz mieszkania w stylu mid century modern

Choć Mid - century modern znany jest już od wielu lat, spopularyzowany został dopiero po ogromnym sukcesie serialu Mad Men. Chociaż styl ten nie zdobył jeszcze swojego polskiego odpowiednika nazwy, od jakiegoś czasu często zaczyna pojawiać się jako inspiracja ciekawych aranżacji wnętrz.

zobacz więcej

Nadaj nowe życie swojej lodówce!

dekoracje na lodówkę

Nie da się ukryć, że każdy z nas korzysta z lodówki kilka a nawet kilkanaście razy w ciągu dnia. Jeśli jednak twój sprzęt jest już starszy czy trochę podniszczony, możesz tracić na jego widok dobry nastrój. Na szczęście wiemy jak temu łatwo zaradzić! Zapoznaj się z naszym krótkim artykułem i podaruj swojej lodówce drugie życie!

zobacz więcej

Wiosenne aranżacje. Wpuść wiosnę w swoje cztery kąty!

dekoracje dla domu oraz mieszkania na wiosnę

Wiosna, wiosna, ach to Ty! Z utęsknieniem czekamy na nią przez kilka długich, zimowych miesięcy. Kiedy w końcu przychodzi, a nasze otoczenie przestaje pokrywać gruba warstwa śniegu - nasz świat jeszcze nie gotowy na przyjęcie tak dużej dawki życia, energii oraz optymizmu, może wydawać się szary, smutny i zwyczajnie nieciekawy.

zobacz więcej

5 wskazówek jak NIE dekorować mieszkania

dekoracje dla domu oraz mieszkania

Choć aranżowanie mieszkania może wydawać się nam najprzyjemniejszą rzeczą pod słońcem, sytuacja nie zawsze okazuje się być tak kolorowa. Jakie błędy najczęściej popełniamy? Przeczytaj!

zobacz więcej

Czy pokój dziecięcy musi być kolorowy?

Kolory dla dziecięcego pokoju

W naszej kulturze od wielu lat triumfy święci schemat: różowy kolor dla dziewczynki, niebieski dla chłopca. I choć nie jest to nietrafne połączenie, czasem warto jest sięgnąć głębiej i dostrzec potencjał w kolorach, które nigdy wcześniej nie przyszłyby nam do głowy! Warto więc zastanowić się nad alternatywą dla różu oraz błękitu i spróbować wybrać kolor zgodny z temperamentem naszego dziecka.

zobacz więcej

Ciepłe czy zimne kolory - których użyć w jakich pomieszczeniach?

dekoracje dla domu oraz mieszkania

Dosyć często zastanawiamy się nad znaczeniem różnych kolorów. Większość z nas wie jak działają na nas poszczególne barwy i potrafi wykorzystać tę wiedzę podczas przeprowadzania remontu. Zdajemy sobie sprawę jaką rolę odgrywają w naszym życiu różne barwy, wiemy które z nich nas denerwują, irytują czy też przyprawiają o ból głowy, ale również instynktownie wiemy w otoczeniu jakich barw czujemy się zadowoleni, spełnieni oraz spokojni. Jednak niewielu z nas zwraca uwagę na pojęcie barw ciepłych oraz chłodnych. Mimo, że nie zdajemy sobie z tego sprawy, temperatura barw może mieć ogromny wpływ na otaczającą nas rzeczywistość.

zobacz więcej

Domowe biuro - dlaczego warto o nie zadbać?

dekoracje dla domowego biuro

Jesteś freelancerem albo jesteś zmuszony część swojej pracy przynosić do domu? Jeśli swoimi zawodowymi obowiązkami zajmujesz się w salonie, kuchni czy też sypialni - możesz czuć się już zmęczony pracą i odpoczynkiem w tym samym miejscu. Grozi to przemęczeniem, znacznym spadkiem wydajności oraz niechęcią do wykonywanej pracy.

zobacz więcej

Naklejki ścienne. Kilka propozycji dla Twoich wnętrz.

Naklejki ścienne dla domu i mieszkania

Czasami pragniemy szybkiej odmiany, nie mamy jednak wystarczającej ilości czasu bądź środków na gruntowny remont mieszkania. W takich chwilach, z pomocą mogą nadejść nam naklejki, które możemy wykorzystać na praktycznie każdej płaskiej powierzchni.

zobacz więcej

Tablice lean - z czym to się je?

tablice lean management

Coraz częściej słyszysz sformułowanie lean management, ale nie do końca rozumiesz co może ono oznaczać? Choć o uszy obiły ci się zarówno szczupłe rozwiązania jak i ciągły przepływ to tematyka zarządzania w systemie lean nadal wydaje ci się być czarną magią?

zobacz więcej

Szybka wysyłka

Przesyłki ubezpieczone na wypadek uszkodzeń, wysyłka do UE.

Masz prawo być zadowolonym

24 - miesięczna gwarancja, możliwość zwrotu produktu

Wsparcie techniczne

Kompetentna i przyjacielska obsługa

Płatności online

Szyfrowane połączenie i zabezpieczenie SSL