Fototapety
04-04-2016

Fototapety kuszą nas swoimi barwami oraz licznymi niepowtarzalnymi wzorami jednak dla osób które po raz pierwszy spotykają się z ich zakupem częstym problemem może okazać się wybór odpowiedniego materiału. Obco brzmiące nazwy niekoniecznie muszą być tak skomplikowane jak wygląda to na pierwszy rzut oka. Kluczem do rozwiązania zagadki jest powierzchnia na której chcemy umieścić fototapetę oraz rodzaj zastosowanej farby. Jeśli powierzchnia ściany posiada nierówności lub pokryta jest farbą lateksową zmywalną lub fasadową idealnym rozwiązaniem w tej sytuacji będzie użycie fototapety lateksowej. Fototapeta samoprzylepna wymaga od nas nienagannej powierzchni oraz pokrycia ściany farbą akrylową. Przed zakupem warto jednak zapoznać się ze szczegółowym opisem każdego produktu. Mamy nadzieje, iż przystępne a zarazem kompetentne informacje ułatwią Państwu wybór.


Fototapeta samoprzylepna
wall art lub uni art nadaje się do bezpośredniego montażu na ścianie bez konieczności użycia dodatkowego kleju. W przypadku tego produktu wymagane jest gładkie i równe podłoże. Fototapeta idealnie sprawdza się do montażu na drzwiach, lodówkach czy powierzchniach szklanych. Jeśli chcemy zamontować ją na ścianie ważną kwestią jest przygotowanie podłoża. Wszelkiego rodzaju farby lateksowe, fasadowe oraz zmywalne ograniczają przyczepność tego typu produktów i są przeciwwskazaniem do montażu.

Jeśli jednak zależy Ci na samoprzylepnej fototapecie wystarczy zagruntować ścianę oraz przemalować ją farbą akrylową. Jedyną różnicą pomiędzy oferowanymi przez nas fototapetami wall art a uni art jest siła zastosowanego kleju. Wersja Uni Art posiada zdecydowanie mocniejszy klej.

Fototapeta lateksowa produkowana jest na wysokiej jakości papierze lateksowym. W swojej postaci najbardziej przypomina tradycyjną tapetę a jej montaż wykonywany jest na bazie standardowego kleju do tapet. Fototapeta może być używana przy nierównych powierzchniach wówczas częściowo będzie ukrywała ich niedoskonałości.

Szybka wysyłka
Przesyłki ubezpieczone na wypadek uszkodzeń, wysyłka do UE.
Wsparcie techniczne
Kompetentna i przyjacielska obsługa
100% Bezpieczeństwo
Szyfrowane połączenie i zabezpieczenie SSL
Masz prawo być zadowolonym
24 - miesięczna gwarancja, możliwość zwrotu produktu