Fototapety
04-04-2016

Planujesz zakup fototapety, ale zupełnie gubisz się we wszystkich opcjach wyboru? Specjalnie dla Ciebie stworzyliśmy krótki poradnik, który pomoże Ci wybrać najbardziej odpowiednią opcję dla Twoich wnętrz. Choć wybór rozmiaru fototapety jest oczywisty i jego odpowiednie dopasowanie leży po stronie kupującego to kwestia podłoża fototapety może okazać się bardziej skomplikowana. Na szczęście stworzyliśmy poradnik, który ułatwi Ci satysfakcjonujący wybór spośród czterech dostępnych materiałów!


Wall - art

Podłoże Wall - art doskonale sprawdzi się na powierzchniach, które zostały pokryte farbą akrylową lub gruntującą. Z powodzeniem wykorzystasz go również na powierzchniach szklanych oraz na meblach. Wykonany z samoprzylepnej folii ściennej umożliwia montaż tapety bez zastosowania tradycyjnego kleju.

Samoprzylepna na trudne podłoża

Fototapeta przeznaczona na trudne podłoża posiada samoprzylepną warstwę o wysokiej sile klejenia. Klej, którym pokryty jest produkt umożliwia montaż fototapety nawet na podłożu pokrytym farbą lateksową. Doskonale sprawdzi się również w miejscach o zwiększonej wilgotności (np. w kuchni) oraz pomieszczeniach klimatyzowanych.

Flizelinowa

Dużą zaletą fototapety na podłożu flizelinowym jest maskowanie drobnych niedoskonałości. Produkt tego typu nie odbija światła oraz posiada matowe wykończenie. Idealna do montażu na wszystkich rodzajach farb. Elastyczna i wytrzymała fototapeta montowana jest za pomocą kleju Metylan Direct.

Fototapeta lateksowa

Drukowana na aksamitnym papierze, powleczonym lateksem. Lateks zwiększa grubość fototapety co sprawia, że jest ona łatwiejsza w montażu. Dzięki temu sprawdza się również na nierównych powierzchniach ścian, ukrywając ich delikatne niedoskonałości. Fototapeta lateksowa montowana jest w sposób tradycyjny, za pomocą kleju Metylan Special.

Poznaj barwną ofertę naszych fototapet.

Szybka wysyłka
Przesyłki ubezpieczone na wypadek uszkodzeń, wysyłka do UE.
Wsparcie techniczne
Kompetentna i przyjacielska obsługa
100% Bezpieczeństwo
Szyfrowane połączenie i zabezpieczenie SSL
Masz prawo być zadowolonym
24 - miesięczna gwarancja, możliwość zwrotu produktu