Ścienne dekoracje
25-04-2018

Nie da się ukryć, że każdy z nas korzysta z lodówki kilka a nawet kilkanaście razy w ciągu dnia. Jeśli jednak twój sprzęt jest już starszy czy trochę podniszczony, możesz tracić na jego widok dobry nastrój. Na szczęście wiemy jak temu łatwo zaradzić! Zapoznaj się z naszym krótkim artykułem i podaruj swojej lodówce drugie życie!


Zniszczona, nadgryziona zębem czasu lodówka? Nie warto przejmować się takimi drobiazgami, zwłaszcza jeśli istnieje banalne rozwiązanie, które niewielkim kosztem oraz nakładem sił może uatrakcyjnić Twój kuchenny sprzęt!

Jeśli chciałbyś szybko odmienić wygląd swojego wyposażenia to doskonałym rozwiązaniem okażą się naklejki na lodówkę!

Nasze produkty wykonane są z najwyższej jakości samoprzylepnej folii. Laminat, którym pokryty jest produkt zabezpiecza go przed drobnymi uszkodzeniami mechanicznymi. Dzięki niemu naklejka jest również chroniona przed blaknięciem, zapewnia to zawarty w laminacie filtr UV. Naklejki na lodówkę posiadają również możliwość ich zmywania, tak ważną dla miejsca jakim jest kuchnia.

Różnorodność proponowanych przez nas motywów sprawia, że z pewnością znajdziesz dla siebie odpowiedni wzór, który doskonale dopasuje się do aranżacji twojej kuchni.

W naszej kolekcji posiadamy zarówno wzory abstrakcyjne, motywy zwierzęce, panoramy a także wiele, wiele więcej! Spraw by Twoja kuchnia ożyła!

Szybka wysyłka
Przesyłki ubezpieczone na wypadek uszkodzeń, wysyłka do UE.
Wsparcie techniczne
Kompetentna i przyjacielska obsługa
100% Bezpieczeństwo
Szyfrowane połączenie i zabezpieczenie SSL
Masz prawo być zadowolonym
24 - miesięczna gwarancja, możliwość zwrotu produktu